>

POPÜLER MEKANLAR

Turkcell'den Bir Yenilik Daha: İstanBUL

Artık, İstanbullular gitmek istedikleri adresin tarifini anında alıyorlar.
 
   
 
 
     
Turkcell ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ortak çalışmasıyla oluşturulan İstanBUL Mobil Şehir Rehberi ile İstanbullular gitmek istedikleri adresin tarifini anında alıyorlar.

Turkcell ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin işbirliği, dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul'da yaşayanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. İstanBUL Mobil Şehir Rehberi ile tüm İstanbul cebinize geliyor. Artık gitmek istediğiniz adresin tarifi alarak kaybolmayacak, nöbetçi eczaneyi harita üzerinde görebileceksiniz.

Harita tabanlı adres arama, yer bulma, detay bilgi sorgulama ve yol tarifi alma hizmeti veren İstanBUL Mobil Şehir Rehberi, 68 bin cadde ve sokak ile otobüs durakları, eczaneler, kamu binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri, akaryakıt istasyonları gibi 32 bin önemli noktayı, sadeleştirilmiş harita verileriyle kullanıma sunuyor.

İstanBUL Mobil Şehir Rehberi ile;

:: İstanbul genelinde adres arayabilir,

:: Nöbetçi eczaneleri harita üzerinde görüntüleyebilir,

:: 32 bin önemli nokta üzerinden ihtiyacınız olan adresi anında bulabilir,

:: Yol tarifi özelliği ile iki adres arasında detaylı yol tarifi alabilir,

:: Ev ve işyeri gibi sık kullandığınız adresleri favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Nasıl Kullanılıyor?


İstanBUL Mobil Şehir Rehberi'ne üye olan Turkcell aboneleri ise tüm bunların yanı sıra, kendilerine özel Neredeyim servisinden de yararlanabiliyor. Neredeyim servisiyle bulundukları konum saptanan Turkcell'liler, aradıkları başlık için kendilerine en yakın adrese yönlendiriliyor.

İstanBUL Mobil Şehir Rehberi, "İstanbul" yazıp 1530'a gönderen tüm GSM kullanıcılarının cep telefonlarına ücretsiz yükleniyor. Harita üzerinde gezinme, yakınlaşma, uzaklaşma, adres veya önemli nokta arama işlemleri de ücretsiz veriliyor. Yol tarifi, Neredeyim, Detaylı Arama, Nöbetçi Eczane gibi aramalar için ise yalnızca hizmet alınan operatörün GPRS tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılıyor.

Kaynak: www.shiftdelete.net
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>