>

KÜLTÜR-SANAT

Guess J Balvin Konserini Sunar

Latin müziğin global yıldızı 3 Grammy ödüllü J Balvin ve dünyanın öncü moda markası Guess güçlerini birleştirdi.
 
   
 
 
     

Global moda markası GUESS? ve son yıllara imzasını atan Kolombiyalı Latin pop sanatçısı J. Balvin güçlerini birleştirerek moda endüstrisine sundukları ‘’GUESS Vibras’’ koleksiyonunun ardından, bu kez de ses getirecek bir konser ile İstanbul’u sallamaya hazırlanıyor. J Balvin, 26 Temmuz’da moda ve sanat tutkunlarıyla Küçük Çiftlik Park sahnesinde buluşacak.

2009 yılında profesyonel müzik kariyerine başladığından bu yana Latin müziğinde devrim yaratan başarılara imza atan 3 Grammy ödüllü J Balvin, her yıl yüzbinlerce müzik severi bir araya getiren, ilk andan itibaren biletleri tükenen dünyanın en büyük müzik festivallerinden Tomorrowland’daki sıra dışı performansından sonra Türkiye’de sevenleriyle buluşacak. Medellin, Kolombiya kökenli Balvin, Latin müziğini global başarıya ulaştıran ikinci nesil reggaeton devriminin lideri olarak anılıyor. Balvin, 1 numara olan 12 Latin single ile kısa sürede 50 milyonun üzerinde sosyal medya takipçisi elde etti ve Youtube videosu 11 milyarın üzerinde izlenmeye ulaştı.

26 Temmuz 2019 15:00’da başlayacak performanslarda J Balvin sahnesinde müzikseverleri ilk olarak DJ Abdullah İnal karşılıyor. Daha sonra sahnede Anıl Piyancı, Khontkar ve DJ Funky C performansları yer alıyor. Ayrıca konserde Alya ve Berkcan Demir & Çağla özel sahnesi yer alacak. Türkiye’nin önde gelen pop yıldızı Edis’in özel performansıyla ısınan sahneyi Edis’in ardından ise latin ateşi alacak. En çok dinlenen ve konuşulan Latin Şarkıcı olarak Guinness rekoruna imza atarak tarihe adını yazan dünya yıldızı latin sanatçı, solo performansıyla kulaklara hitap ederken ihtişamlı sahne gösterileriyle de göz dolduracak. Sahnede giyeceği imzasını taşıyan GUESS? tasarımlarıyla görsel bir şov sunacak J Balvin’in göz dolduran dans ekibi de GUESS?’in cazibeli ve çekici tasarımlarını giyecek. Küçükçiftlik Park’ta o gün için özel olarak açılacak pop-up mağazada ise GUESS x J BALVIN Vibras koleksiyonu meraklıları için satışa sunularak, alışveriş yapan tüketicilerden çekiliş ile belirlenecek birine büyük bir ayrıcalık tanınacak.

“Bu koleksiyondaki her şey 90’lı yılların Miami’sinden ilham alıyor” diyen J Balvin’in tasarladığı “GUESS Vibras” koleksiyonu hem kadın hem de erkekler için hazır giyim ve aksesuar ürünlerinden oluşuyor. Balvin’in kişisel tarzı ve rengarenk, risk alan estetik bakış açısı her parçada kendini gösteriyor. J Balvin, “Vibras Koleksiyonu” hakkında sözlerine şunları ekliyor: “Güzel enerji güzel hislerdir, sadece gülümseyin, ihtiyacımız olan tek şey aşk. GUESS gibi global bir markayla iş birliği yaparak kendi koleksiyonumu tasarlamak bir rüyaydı ve bu sadece başlangıç”.

Bu sizin Kolombiyalı şarkıcı J Balvin ile tanışma şansınız:


Sadece bir kazanan seçilecek. Kazanmak için yapmanız gereken sadece konser alanındaki GUESS pop-up mağazasından alışveriş yapmak olacak, her 100TL’lik alışveriş bir çekiliş hakkı sağlayacak. Yarışma 5 saat sürecek. Kazanan kişi konser öncesinde SMS/ E-mail üzerinden anons edilecek. Kazanan konserden önce J Balvin ile buluşacak!

Step 1: Pop-up Store’a gidin: Konser günü Küçük Çiftlik Park’ta J Balvin’in tasarladığı GUESS Vibras koleksiyonunun bulunduğu bir pop up mağaza yer alacak. Konser alanına girdiğinizde GUESS pop-up mağazasını bulmak için çim alanına gidin.

Step 2 : Vibras Koleksiyonundan 100 TL ve katlarında alışveriş yapın: Küçükçiftlik Park’taki pop-up store’da GUESS x J Balvin koleksiyonunda her üründen sınırlı sayıda olacak. Bu yüzden parçaları satın almak için acele etmelisiniz. Her 100TL ve katlarında alışverişiniz için bir çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Step 3: J Balvin ile buluşun: Gerçekleştirilecek çekiliş sonrasında kazanmanız halinde J Balvin’le konser öncesi kulisinde buluşabilir, fotoğraf çektirebilirsiniz!


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>