>

KÜLTÜR-SANAT

Heyecanla Beklenen Recep İvedik 7 Filminin Özel Gösterimi Gerçekleşti

Uzun zamandır seyirci tarafından beklenen film bugün sadece Disney+’ta yayına girdi...
 
   
 
 
     

Başarılı içerikleriyle her yaşa hitap eden dijital yayın platformu Disney+’ta Şahan Gökbakar’ın uzun zamandır heyecanla beklenen ‘Recep İvedik 7’ filmi bugün yayına girdi. Dün gece özel gösterimi gerçekleşen filme ilgi oldukça yoğundu...

The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+, Türkiye’nin sinema gişe rekortmeni olan Recep İvedik serisinin yeni filmi ‘Recep İvedik 7’yi seyirci ile buluşturdu. Dün gece özel gösterimi gerçekleşen film bugün platformda yayına girdi. Yoğun ilgiyle gerçekleşen özel gösterimde uzun zamandır merakla beklenen serinin yeni filmi seyircilerini yine çok güldürerek beğenileri toplamayı başardı. İlginin yüksek olduğu gecenin ardından film ekibi dakikalarca ayakta alkışlandı.

Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini, Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği ‘Recep İvedik 7’ filminin kadrosunda Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor. Serinin yeni filmi olan ‘Recep İvedik 7’de şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik bu sefer köy hayatında görünüyor. Filmde, köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik’in köylülerle beraber bu projeye karşı verecekleri heyecanlı ve komik mücadelenin sinyalleri veriliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>