>

KÜLTÜR-SANAT

İlkay Sipahi: “Aşkın İlk Hali”

4yüz grubunun yetenekli ve yakışıklı solisti İlkay Sipahi “Aşkın İlk Hali” isimli ilk solo albümü ile dinleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Önümüzdeki günlerde “Jingle Box Müzik” etiketi ile piyasaya çıkacak olan albümde toplam dokuz şarkı iki tane de versiyon yer alıyor.

Yorumculuğunun yanı sıra söz yazarı ve besteci yönüyle de kitleleri peşinden sürükleyeceğe benzeyen İlkay Sipahi’nin albümünde yer alan şarkılardan sekiz’i kendi imzasını taşıyor. Aynı zamanda albümde bulunan Hayat Böyle , Ve Aniden isimli şarkıların düzenlemesi de İlkay Sipahi’ye ait. Ayrıca söz ve bestesi Murat Güneş’e ait olan “Başucumda Özlemin” isimli şarkı da dinleyicilerin dikkatini çekecek olan şarkılardan biri olmaya aday.Prodüktörlüğünü ve altı şarkının düzenlemesini Temel Zümrüt’ün üstlendiği albümün tamamı canlı kayıtlardan oluşurken birbirinden değerli müzisyenler de enstrümanlarıyla renk kattılar.

Albümün fotoğraf çekimlerini ve kapak tasarımını Çiler Erbil gerçekleştirirken, önümüzdeki günlerde dinleyicilerin ve fan’larının da beğenisi değerlendirilip ilk video klip çalışması müzik kanallarında izleyicilerle buluşacak.

İlkay Sipahi “Aşkın İlk Hali” isimli ilk solo albümüyle müzik sektöründe yorumcu, besteci ve söz yazarı kimliğiyle kalıcı olmayı hedeflerken daha şimdiden sürpriz isimlerin albümlerinde şarkılarıyla yer almaya hazırlanıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>