>

KÜLTÜR-SANAT

Inna’ dan Yeni Bir Single

2017 yılını yeni bir şarkıyla uğurlamaya hazırlanan, 11 Aralık’ta çıkaracağı yeni albümünün ismini taşıyan çıkış şarkısı “Nirvana’nın klibini geçtiğimiz gün youtube kanalında yayınladı.
 
   
 
 
     

INNA – Nirvana (Official Video)

https://www.youtube.com/watch?v=OfS1jFck8YQ&feature=youtu.be


NİRVANA Klibini, Romanya’da, yönetmen Bogdan Paun ve Alexandru Muresan NCM creative tarafından çekildi. INNA bu klipte özel kostümleri ve özel makyajı ile dikkati çekiyor.

Nirvana şarkısını İnna, Thomas Troelsen ile birlikte yazdı. Thomas Troelsen, bugüne kadar Pitbull, Flo Rida, Justin Bieber, David Guetta, Nile Rodgers, Robin Thicke, Charlie Puth, Chris Brown, Robin Schulz, Akon, Meghan Trainor gibi isimlerle çalıştı ve çalışmaya devam ediyor.

Bu yaz hit şarkıları “GİMME GİMME” VE “RULETA” ile Türkiye’de de gündemde olan INNA, “NİRVANA” şarkısında prodüktör olarak yine MARCO & SEBA VE DAVİD CİENTE ile birlikte çalıştılar.

İNNA yeni şarkısı için:“Şarkıyı gerçekten çok sevdim, enerjik, bana müthiş yeni hisler veren bir şarkı. Umarım siz de eğlenirsiniz. Albümde çok yetenekli ve değerli insanlar ile çalıştım bir an önce çıksın ve dinleyelim, çok heyecanlıyım.”

INNA, TÜRKİYE’deki hayranlarına: “Türkiye’de bana bu kadar nazik davrandıkları için herkese çok teşekkür ederim. Aşk ve Barış la dolu bir Türkiye’yi 2018’de de görmek istiyorum.” dedi.

Global Records tarafında üretilen, 11 Aralık’ta çıkaracak olan, NİRVANA adlı albümünde INNA’nın “Ruleta” “Gimme Gimme” gibi hit olan şarkılarının dışında yeni şarkıları da yeralıyor. Ve yeni şarkılara çekilecek olan klipler, önümüzdeki günlerde youtube kanalında yayınlanacak.

Bu yıl , INNA nın çıkartıgı 2 single ; “Gimme Gimme” and “Ruleta”, her biri 105 000 000 ve 120 000 000 kez izlendi.

INNA – Gimme Gimme

https://www.youtube.com/watch?v=Jr4TMIU9oQ4

INNA – Ruleta feat. Erik

https://www.youtube.com/watch?v=ax9ge-ymWIQ

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>