>

YAŞAM KOÇU

Stresten arınmanın yeni adı: "Cardio Kickbox"

Bu yaz hem formunuzu korumak, hem de spordaki yeni trendleri takip etmek ister misiniz? Stresten arınmak, estetiği sporla birleştirmek, doğayla bir bütün olmak ve starların sporlarım keşfetmek için ne duruyorsunuz?
 
   
 
 
     
Grup halinde yapılan Cardio Kickbox, enerji veren, heyecanlı, eğlenceli ve aynı zamanda vücuttaki fazla yağların yakılmasını sağlayan yepyeni bir spor. Kondisyon, kas yapısı, kol, bacak ve karın bölgelerinde esneklik sağlama ve vücudun genel yapısını tanıma egzersizlerinin uygulandığı derslerde, aerobikte harcanan kalorinin yaklaşık İki katı kalori harcanıyor. Artık stresten arınmanın ve özgüveninizi artırmak için Cardio Kickbox trendine dahil olmanın tam sırası. Aslında isminden de anlaşılacağı üzere Cardio Kickbox, kardiyovasküler sistemi çalıştıran bir aerobik antrenman modeli. Boks-taki yumruklar ve adımlar kullanılarak yapılan bu sporun süresi yaklaşık bir saat. İlk beş dakika ısınma hareketlerinden oluşuyor. Ardından ritmi yükselen müzikle birlikte tempo da giderek artıyor. Özellikle günlük hayatın stresinden kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği bu spor Ne hem deşarj olurken hem de kalori yakabiliyorsunuz.
Bunlara dikkat...

•Yaklaşık 25 dakika yerinizde durmayacağınız için ayakkabı seçiminiz çok önemli... Tenis ya da koşu ayakkabıları Cardio Kickbox için ideal.

• Rahat hareket edebileceğiniz kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Tayt, şort, tişört ya da body'ler bu spor İçin uygun.

• Cardio Kickbox gibi efor gerektiren ağır sporlar sırasında uygulayacağınız diyet çok hafif olmalı.

• Bel ya da boyun ve solunum rahatsızlıklarınız varsa, Cardio Kickbox sizin için zararlı olabilir.
Hidside City Club: 0212-287 85 85 Fitness Form Club: 0216-386 91 87

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>