>

KÜLTÜR-SANAT

İyilikler marketi

Lösev - İyilikler Marketine destek olmak ister misiniz?
 
   
 
 
     
SONUNDA SAMSUN’DA DA BÜYÜK ŞENLİĞİMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ…

Sizleri Samsun ’da hayata geçecek, geleneksel Eşya Dağıtımı Şenliğimiz olan LÖSEV – İYİLİKLER MARKETİ’ ne destek olmaya davet ediyoruz.

Samsun’da yaşayan sevgili gönüllülerimize ve tüm Türkiye genelindeki binlerce destekçimize güvenerek yola çıktığımız bu şenlikte Samsun’la beraber, Çorum, Ordu, Kastamonu, Amasya, Giresun, Tokat ve Sinop illerinde yaşayan ailelerimizi de ağırlayacağız.

• Şenliğimizde yaklaşık 200 lösemili çocuk ve ailesi ile birlikte olacağız…

Tertemiz giysilerle çocuklarımızı giydirip, annelerine kendi ellerinizle bol bol gıdalar verebileceğiniz, hediyelerini onlar için paketleyebileceğiniz bu şenlikte amacımız; ailelerimizin evlerini döşemek ve sofralarını şenlendirmek; ayakkabısından etine, buzdolabından çorabına kadar her türlü ihtiyaçlarını temin etmektir.

Etkinliğimizde lösemili çocuklarımız ve ailelerini A’dan Z’ye tüm ihtiyaç duyabilecekleri birinci el pırıl pırıl eşyalarla buluşturacağız.

Siz, çocukları sevdiğiniz için, yüreğinizde iyilik olduğu için, löseminin sıkıntılarını bildiğiniz için ya da sadece duyarlı bir insan olduğunuz için, LÖSEV’in gönül dostu oldunuz.

Çünkü biliyordunuz ki, uzatacağınız en küçük bir yardım eli bile, onları hayata bağlayan güçlü bağlar olacaktı.

ONLARIN SEPETLERİ HEDİYEYLE;
SİZİN KALBİNİZ MUTLULUKLA DOLSUN!


NELER YAPABİLİRSİNİZ:

1) Tanıdığınız, çalıştığınız üretici firmaları şenliğimize yönlendirerek kendi ürünlerini sergileyecekleri standlar açmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece duyarlı firmalarımızın yardımlarını hiç aracı kullanmadan, ihtiyaç sahiplerine birebir ulaştırmaları mümkün olacaktır. Bağış yapmak isteyecek firmaların stand kurma imkanı olmazsa ürün göndererek de etkinliğimize destek olabilirler.

• (Gıda, Temizlik Grubu, Oyuncak, Kırtasiye, Giysi Grubu, Beyaz Eşya, Ev eşyası, Tekstil, Ulaşım-Nakliye, Catering vb. sektörlerde desteğe ihtiyaç var.)

NOT: Bağış yaparak destek olan firmalara bağışları karşılığında Lösev Bağış Makbuzu iletilmektedir. Bu sayede bağışçı firmalar, bağışlarının %100’ünü vergilerinden düşebilmektedirler.

2) Samsun’da yaşayan gönüllülerimiz şenlik günlerinde görevli gönüllü olarak ailelerimizle ilgilenerek ve standlarda görev alarak destek olabilir.

Kurulum Ekibi: Gün boyu şenlik alanında standlarımızın kurulumuna ve LÖSEV Alışveriş merkezini oluşturmamıza yardım edecek ekip. Standlarımızın kurulumunda ve toplanmasında özellikle kuvvetli gönüllülerimizin yardımına çok ihtiyacımız olacak :)

Alan Görevlisi: Şenlik alanımızda stand görevlisi ve ailelerimize refakat edecek görevli olarak destek verebilecek gönüllü ekibi.

Toplanma Ekibi: Etkinlik bitiminde standları toplamamıza kalan ürünleri, diğer ailelerimize dağıtabilmemiz için nakliye araçlarına yükleme konusunda yine çok sayıda insan gücüne çok fazla ihtiyacımız olacak.

İletişim İçin: 0312 447 06 60 – 0532 723 04 44 no’lu telefonlardan ya da gonullu@losev.org.tr adresinden Lösev Halkla İlişkiler’den Gönüllü İletişimleri Sorumlusu Deniz Seven’ e ulaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>