>

KÜLTÜR-SANAT

İzmir Coffee Festival İçin Geri Sayım Başladı

İzmir Coffee Festivalde kahve keyfine muhteşem konserler eşlik edecek…
 
   
 
 
     

27-28-29 Mayıs’ta Alsancak’taki Tarihi Havagazı Fabrikası’nda gerçekleşecek İzmir Coffee Festival için geri sayım başladı. Festivalde atölye ve söyleşilerin yanı sıra kahve keyfine; Gaye Su Akyol, Gripin, Bedük, Grogi, Umut Kaya, Cansu Nihal Akarsu, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Ege Çubukcu - Güliz Ayla, Köfn, Yasak Helva, Peter Di Carlo, Cansu Nihal Akarsu, Ayan Beyan, Yiğit Boyunağa ve Bambaşka gibi isimler müzikleriyle eşlik edecek.

İstanbul ve Ankara Coffee Festival gibi büyük çapta organizasyonları hayata geçiren Dream Sales Machine, 27-28-29 Mayıs tarihlerinde İzmir’de kahve severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Workshoplar, atölyeler ve seminerlerin olacağı festivalde İzmirlileri ayrıca; iyi kahve, müzik ve etkinlikler bekliyor.Festivalin ilk gününde Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Gaye Su Akyol kahve severlerle buluşurken, festivalin ikinci gününde Bedük, Ege Çubukçu ve Güliz Ayla, festivalin son günü ise Gripin ve Köfn sahnede olacak.

İzmir Coffee Festival’de kahve keyfine ayrıca, Grogi, Umut Kaya, Cansu Nihal Akarsu, Yasak Helva, Peter Di Carlo, Cansu Nihal Akarsu, Ayan Beyan, Yiğit Boyunağa ve Bambaşka gibi isimler de müzikleriyle eşlik edecek.

Unutulmaz performanslar, çekirdekten sofraya atölyeler, kahve profesyoneli isimlerle söyleşi&paneller ve her yede kahveden konuşmayı seven insanlarla dolup taşacak festival, 27-28-29 Mayıs tarihlerinde İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası’nda gerçekleşecek. İzmir Coffee Festival’de 90 marka, nitelikli kahveler, yerli ve yabancı kahve dükkanları, kahvenin tüm paydaşları yer alırken, 3 gün boyunca 15 canlı konser, 36 Workshop, Coffee Talks ve seminerler gerçekleştirilecek.

Biletler https://www.dsmbilet.com/ adresinde satışa sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>