>

GÜZELLİK

Sarkan Cildin Formülü

Soya, gül, kayısı çekirdeği, susam, günebakan çekirdeği, buğday ve ceviz gibi birçok bitkinin yaprak veya çiçekleri...
 
   
 
 
     

Soya, gül, kayısı çekirdeği, susam, günebakan çekirdeği, buğday ve ceviz gibi birçok bitkinin yaprak veya çiçeklerinin buharda damıtılması ile elde edilen yağların, kombine edilmiş çözümüne şimdi bilinçli yeni nesil kadınlar ve gençliğini korumak isteyenler başvuruyor. Bazılarının etkisi ise tohumlarından elde edilen yağla geliyor. Örneğin, natürel gençlik formülü içinde yer alan çeşitli doğal damlalardan biri de ısırgan otu tohumu yağı.

Yorgunluktan kötü görünüm kazanan, gevşeklikten dolayı sarkan cilde esneklik ve güç sağlıyor bu natürel damlalar. Lekeleri kaldırıyor, ten rengini tazeliyor. Buharla damıtılan tabiat yağları yara izleri ve çatlaklara da iyi geliyor. Akne, iltihaplı ve sorunlu cilt tedavisi için sağladığı etki, içine karıştırılan susamla elde ediliyor. Yumuşatıcı etkisi ve barındırdığı doğal E vitamini sayesinde, ciltte iyileşmeyi sağlıyor.

Bugün piyasada çok sayıda kozmetik ürün bulunmakta. Buna rağmen, cilt gençleşmesinin en iyi yolu, mucizeler yaratan tabiatta. Doğal kaynaklar, kusurlu cilde her şeyden daha fazla yardımcı olur. Yaşamın ilk günlerindeki bebeksi deriye kavuşturan, % 100 doğal bileşim içeren bu yağlar, kolayca emiliyor da... (soya, gül, kayısı çekirdeği, susam, günebakan çekirdeği, buğday ve ceviz…)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>