>

MODA - STİL

Autograph ile daha çekici...

Marks & Spencer’ın, gösterişli kumaş ve kesimlerin kullanıldığı ‘Autograph’’ koleksiyonu göz dolduruyor.
 
   
 
 
     
Bayan giyiminden erkeğe, çocuktan ev tekstili ve aksesuara kadar geniş yelpazesi ile hizmet veren Marks & Spencer, bütün dünyadaki trend ve yeniliklerin de öncülüğünü yapıyor.


Şıklık ve kalitenin yanı sıra bu sezon benzersiz fiyatlarını sizlerle buluşturan marka, ürün ve hizmet anlayışı ile de dikkat çekiyor.


Marks & Spencer’ın 2008 Kadın Giyim koleksiyonunda göze çarpan alt koleksiyonlardan biri de gösterişli kumaş ve kesimlerin kullanıldığı ‘Autograph’.


Modaya uygun ve sofistike parçalar içeren koleksiyonda iş yaşamında kullanabileceğiniz kıyafetlerden gece kıyafetlerine kadar birçok alternatif bulunuyor. Şık takımların, pardesülerin, bluzların bulunduğu koleksiyonda kısa montlar ve ceketler dikkat çekiyor. Koleksiyonda bluzlar 49 ytl’den, etekler 89 YTL’den, pantolonlar ise 99 YTL’den başlayan fiyatlarla sizlerle.


Marks & Spencer günlük yaşamında da şıklığa özen gösteren kadınlara özel seçenekler sunuyor. Rahatlığı şıklıkla birleştiren ‘Autograph Weekend’ hafta sonları da bakımlı olmanın sırlarını kadınlara sunuyor. Koleksiyonda çizgili kazaklar, rahat jeanler dikkat çekerken, fiyatlar ise bluzlarda 69 TYL’den, pantolonlarda ise 99 YTL’den başlıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>