>

KÜLTÜR-SANAT

Jollly Joker Harbiye Açıkhava Yaz Konserleri Serisinin İlk İsimleri Belli Oldu

Gülşen, Simge, Levent Yüksel, Yaşar, Hakan Altun, Yıldız Tilbe bu yazın ilk Harbiye Açıkhava performanslarını Jolly Joker ile gerçekleştirecek.
 
   
 
 
     

Jolly Joker Harbiye Cemil Topuzlu konser serisinin ilki 20-25 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek, biletleri ise satışa çıktı.

12 şehirde 22 mekanı ile her hafta Türkiye’nin en çok dinlenen isimlerine ev sahipliği yapan Jolly Joker,en sevilen sanatçıları “Jolly Joker Harbiye Açıkhava Yaz Konserleri” ile şehrin ve yaz aylarının en değerli mekanlarından Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşturuyor. Jolly Joker markası ile bütünleşen isimlerle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde adeta yıldızlar geçidi yaşanacak.

20 Temmuz’da Gülşen ile başlayacak konser haftası, 21 Temmuz Simge, 22 Temmuz Levent Yüksel, 23 Temmuz Yaşar, 24 Temmuz Hakan Altun ile devam edecek ve 25 Temmuz Yıldız Tilbe konseriyle final yapacak. Geçtiğimiz sene ilki gerçekleşen Jolly Joker Harbiye Açıkhava Yaz Konserleri serisinin tüm biletleri günler öncesinde tükenmişti.

Jolly Joker konserlerini açık havada deneyimlemek için biletler Biletix’te

Program:
20 Temmuz Perşembe 21:00 Gülşen
21 Temmuz Cuma 21:00 Simge
22 Temmuz Cumartesi 21:00 Levent Yüksel
23 Temmuz Pazar 21:00 Yaşar
24 Temmuz Pazartesi 21:00 Hakan Altun
25 Temmuz Salı 21:00 Yıldız Tilbe


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>