>

SAĞLIKLI YAŞAM

Kotex’in Yeni Marka Yüzü “Demet Evgar” Oldu

Kotex, Demet Evgar ile birlikte kadınları kurallarını kaldırmaya davet ediyor!
 
   
 
 
     

Genç kuşağın en başarılı oyuncularından Demet Evgar, Kotex’in yeni marka yüzü oldu. Kotex, özel günlerinde rahatsız ve endişeli hissederek kendilerine bir takım kurallar koymak zorunda kalan kadınları Demet Evgar ile birlikte bu kuralları kaldırmaya davet ediyor.

Hijyenik kadın pedinin mucidi Kotex, kadınların özel günlerini daha da rahat geçirmelerini sağlamak için geliştirdiği yeni ürününü sunuyor ve Demet Evgar ile birlikte kadınları Kotex rahatlık ve korumasını keşfedip kurallarını kaldırmaya davet ediyor.

Kotex’in yeni marka yüzü Demet Evgar: “Kotex, kadınsı ve farklı duruşu ve bu kategoride görmeye alışkın olduğumuz klişelerin çok dışında yaptığı iletişim çalışmalarıyla çok beğendiğim ve kendime yakın bulduğum bir marka. Ayrıca ürünlerine çok güveniyorum, neredeyse pazara girdiği ilk yıllardan bu yana severek kullandığımı söyleyebilirim. Her ay bu süreci yaşayan kadınlar olarak karşılaştığımız bazı problemler, ya da pek keyifli olmayan durumlar olur ve bu durumların üstesinden gelmek için kendimize bazı kurallar koymak durumunda kalırız. Oysa doğru kişisel bakım ürünlerini seçen kadınların bu dönemde kendilerine kurallar koymalarına ve hoş olmayan bazı durumları yaşamalarına hiç gerek yok. Kotex’in yenilenen ürününü tanıtmak amaçlı hazırladığımız reklam kampanyasıyla bu durumu gözler önüne serip, yenilenen Kotex’in kadınların ihtiyaçlarını anladığını ve bu süreçte onların yanında olduğunu anlattık. Aynı zamanda kadınları www.kurallarikaldir.com web sitesine davet ederek kendi kurallarını bizimle paylaşmalarını istiyoruz. Paylaşılan kurallardan 3 tanesini seçerek skeçlerini canlandıracağım. Hatta seçilen kurallardan bir tanesini kuralı paylaşan kişiyle birlikte canlandıracağız” dedi.

Kimberly Clark Yetişkin ve Kadın Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Deniz Gürler Utkutan ise: “Kağıt ve kişisel bakım pazarında dünya devi olan Kimberly-Clark, tüketicilerin beklentilerine cevap veren hatta bu beklentileri aşan ürünleri, yenilikçi bakış açısı ve sürekliliği ile 140 yılı aşan bir süredir başarısını devam ettiriyor. Dünya’daki ilk kadın pedi Kotex’i 1. Dünya savaşı esnasında üreten ve kadınlarla buluşturan Kimberly-Clark olarak kadınların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Bu anlamda, kadınların özel günlerinde rahatlık ve güven duygusunu yaşayabilmeleri ve bu günlerde kendilerine koymak zorunda kaldıkları kurallarını kaldırabilmeleri için yeni Kotex’i geliştirdik. Hedefimiz, özel günlerinde kendilerini rahatsız ve endişeli hisseden kadınları doğru ürünle buluşturarak yaşadıkları endişeleri ortadan kaldırmak ve rahat etmelerini sağlamak. Kotex her zaman korumanın yanısıra pamuksu üst yüzeyi sayesinde cildi tahriş etmemesiyle de ön plana çıkmıştır. Yeni Kotex eskisinden bile daha yumuşak ve pamuksu bir dokuya sahip yeni üst yüzeyi sayesinde kadınların özel günlerini daha rahat geçirmesini sağlarken; sızıntıları önlemek için geliştirilen koruma kanalları ve hızlı emici yapısıyla mükemmel koruma sağlıyor. İç çamaşırına daha iyi uyum için yenilenen kanatları yumuşacık dokusuyla tahrişe neden olmuyor. Ayrıca pratik ve hijyenik kullanım sağlayan yeni ipli paketiyle inovatif bir çözüm sunuyor. Normal, Uzun ve Gece olmak üzere üç farklı çeşidi bulunan yeni Kotex, kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>