>

KÜLTÜR-SANAT

Kahkahanın Gelişi Fragmandan Belli!

Düğün Dernek severlere bomba gibi bir haber…
 
   
 
 
     

BKM imzalı, efsane serinin ikinci filmi ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’in beklenen fragmanı sonunda yayında!

İlk filmde yaklaşık 7 milyon seyirciyi sinema salonlarına çeken ve kahkahalarla güldüren serinin ikinci filminde komedinin dozu arttı. Önceki gün yayınlanan fragman, 4 Aralık’tan itibaren atılacak kahkahaların adeta habercisi.

Yayınlanan ilk iki teaser’ı 2 milyondan fazla izlenen ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ eğlenceli fragmanıyla sinema sektörüne de neşeyi getirdi.

MUHTEŞEM EKİP BİR ARADA!

İlk filmde oğlu Tarık’ın düğünü için ekibi toplayan İsmail, bu kez torunu Matias’ın sünneti için kolları sıvadı. İsmail’in önderliğinde Tüpçü Fikret, Çetin, Muallim Saffet ve Yılmaz’ın gerçekleştirdiği ‘sünnet operasyonu’ yılın en çok gülünen hikayesi olacak.

Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut ve Rasim Öztekin’in paylaştığı filmde Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever, İnan Ulaş Torun, Ayhan Taş, Açalya Samyeli Danoğlu ve Erdal Tosun da rol alıyor! ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’in fragmanı ise yarın (13 Kasım Cuma) tüm sinemalarda yayınlanmaya başlıyor!

4 Aralık 2015 itibarıyla tüm Türkiye’yi güldürmeye hazırlanan, Selçuk Aydemir imzalı ‘Düğün Dernek 2’nin biletleri www.cinemaximum.com.tr, www.mybilet.com, www.biletinial.com ve tüm sinema gişelerinde ön satışta!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>