>

KÜLTÜR-SANAT

Kemal Sunal Küçük Çocuklarla Buluşuyor!

Yaşamları ile ilham veren kişileri çocuklarınız ile tanıştırın...
 
   
 
 
     

Mikado Yayınları tarafından hazırlanan ‘Kim Kimdir?’ serisindeki bulunan, geçmişte ve günümüzde yaşamımıza değer katmış kişiler, çocuklarınıza, yaşamları ile ilham kaynağı oluyor. Çocukların anlayabileceği dilde yazılmış, dünya için değer yaratmış önemli kişilerin biyografileri, bu sömestir tatilinin en güzel hediyesi.

Bu sömestir tatilinde, çocuklarınıza, Mikado Yayınları tarafından hazırlanan ‘Kim Kimdir?’ serisini hediye edebilirsiniz. Çocukların anlayabileceği bir dille yazılan biyografiler, onların gelişimine katkı sağlıyor ve hayallerine ilham kaynağı oluyor. Siz de bu sömestir, çocuklarınızı, ‘Kim Kimdir?’ biyografileri ile tanıştırabilirsiniz.

Uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan ve Kemal Sunal’dan Edison’a kadar pek çok kişinin yaşam öyküsüne yer veren set ile çocuklarınız hem eğlenecek hem de geniş bir bilgi birikimine sahip olacaklardır.

‘Kim Kimdir?’ setinde kimler var?


İlk kadın pilotumuz Sabiha Gökçen, Yeşilçam Sineması’nın unutulmaz yıldızı Kemal Sunal, güldürürken düşündüren bilge Nasreddin Hoca, Amerika’nın haritasını ilk çizen coğrafyacı Piri Reis, doktor denilince akla ilk gelen isim İbn-i Sina, aşık olduğu kadın için ay ile güneşi buluşturan deha Mimar Sinan, Türklere kim olduklarını ve nereden geldiklerini anlatan bilge kişi Dede Korkut ve ampulü icat eden Edison ‘Kim Kimdir?’ setinde yer alıyor.

Siz de çocuklarınızı, bu sömestir, yaşamlarına ilham verecek kişilerle tanıştırmak istiyorsanız, ‘Kim Kimdir?’ serisini tüm kitabevlerinden satın alabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>