>

KÜLTÜR-SANAT

Koton`da Paltolar Kabanlar Ve Montlar Bu Kış Da Göz Alıcı

Bohem ve göz alıcı tasarımları ile bu kış çok stil geçecek.
 
   
 
 
     

Kış aylarının en iddialı parçalarından olan paltolar, kabanlar ve montlar yeni sezonda farklı detayları, renk tonları ve kullanılan kumaş tipleri ile dikkat çekiyor.

Koton Kadın ve Ole 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonları ise sezonun trendlerine uygun en stil palto, kaban ve mont tasarımları ile kışa göz alıcı bir şekilde merhaba dedirtiyor.

Soğuk havaların etkisini göstermesi ile gardıropların en aranılan parçaları haline gelen palto, kaban ve montlar 2015-16 Sonbahar Kış sezonunda beklenmedik doku birliktelikleri, kürk detayları ve iri metal düğmeleri ile ön plana çıkıyor. Bu sene geçen sezondan beri hâkimiyetini sürdüren kürk paltolar, maxiboy paltolar ve cape ceket kabanlar ve yünlü parka formları altın çağını yaşıyor.Sezon trendlerine uygun bir kış stili yaratmak isteyen moda tutkunları da, Koton Kadın ve Ole 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonlarında her zevke uygun, en trendy parçalardan sayısız seçenek bulabiliyor.

Yeni sezonda camel, kış beyazı, yumuşak devetüyü, sütlü kahve ve duman rengi gibi tonlar oldukça dikkat çekiyor. Kürk karışımlı luxe casual kabanlar ve paltomsu hırkalar da sezonun en trend parçalarını oluşturuyor.

Koton da bu sene palto, kaban ve mont tasarımlarında sezonun moda renk, form de detaylarını tercih ediyor. Koleksiyon içinde yer alan tasarımlar ile göz alıcı, entelektüel ve bohem esintiler yansıtılıyor.
 Koton’dan göz alıcı kış kombinleri


Bu kış için çok özel palto, kaban ve mont tasarımları sunan Koton, moda severlere farklı kombin önerilerinde de bulunuyor. Koleksiyonlarda yer alan maskülen ceket ve kabanlar ipekli gömlekler ve dökümlü pantolon takımlar ile tamamlanırken, uzun blazer ceketler de saten elbiseler üzerine giyiliyor. Ayrıca sezonun en trend renkleri ile kullanılan kaşmirimsi dokular, dik kaşeler, yumuşak satenler ve yumuşak kadifeler uyumlu bir birliktelik yaratıyor.

Koton Kadın 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda 70’li yılların bohem havasını yansıtan detaylar dikkat çekerken, yine sezonun iddialı parçalarından olan klasik kesim militer kabanlar da balıkçı yaka kazakların üstüne giyilerek farklı bir stil oluşturuluyor.

Koton Ole 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda ise yine iri metal düğmeli ceket ve kabanlar, koyun postu detaylı yumuşak deri ceketler, konforlu pelüş paltolar ön plana çıkıyor. Tasarımlar ‘Parisian Chic’ ve ‘Boho Years’ temalarına uygun olarak siyah, beyaz, lacivert ve camel birlikte kullanılırken, krema ve sütlü kahve tonları da koleksiyonun temel renkleri arasında yer alıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>