>

KÜLTÜR-SANAT

Kürşat Başar Kime Söz Verdi?

Kürşat Başar’ın “KALDIĞIMIZ YERDEN” Albümünün ilk klibi Ferhat Göçer’in seslendirdiği ‘‘Sana Söz Verdim’’e çekildi.
 
   
 
 
     

Kürşat Başar feat Ferhat Göçer ‘‘Sana Söz Verdim’’ video klibi yayında! Kürşat Başar’ın “KALDIĞIMIZ YERDEN” Albümünün İlk Klibi Ferhat Göçer’in Seslendirdiği ‘‘Sana Söz Verdim’’e Çekildi.

Kürşat Başar, müzik dünyasının kapısını aralayan “Keşke Burada Olsaydın” albümünden sonra, ‘‘Kaldığımız Yerden’’ albüm çalışması ile müzik yolculuğuna devam ediyor.

Albümde Kürşat Başar’a Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Nükhet Duru, Soner Olgun, Nezih Ünen, Ragıp Savaş, Zeynep Talu, Ayşen, Jale, Elcil Gürel Göçtü gibi birbirinden değerli isimler eşlik etti. 


Kürşat Başar feat Ferhat Göçer ‘‘Sana Söz Verdim’’ video klibi yayında!
https://www.youtube.com/watch?v=R0pl16AR6cc


“Kaldığımız Yerden” albümünün ilk klibi, Ferhat Göçer’in seslendirdiği, bestesi Leonard Cohen’e, sözleri Zeynep Talu’ya ait “Sana Söz Verdim” isimli şarkıya çekildi.Yönetmen Kemal Başbuğ’un 130 kişilik bir ekiple gerçekleştirdiği klipte bir düğün canlandırılıyor. Klibin ilginç yanı, oyuncuların Kürşat Başar’ın ailesi ve dostlarından oluşması…

Zeynep Talu’nun da nikah memuresi olarak yer aldığı klipte gelini Kürşat Başar’ın kuzeni ve son yılların ilgi çeken solistlerinden Sinem Aydıner, damadı ise “90’lar” dizisinden hatırladığımız İbrahim Aslan canlandırdı. Bu yılın düğün şarkısı olacak “Sana Söz Verdim” i müzik kanalları ve dijital kanallardan izleyebilirsiniz.

Yazar, müzisyen Kürşat Başar’ın 10 eserden oluşan ikinci albümü “Kaldığımız Yerden” tüm müzik marketlerde CD ve LP formatlarında ve dijital platformlarda satışa sunuldu.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>