>

KÜLTÜR-SANAT

Melis Sökmen Band ‘‘Kanyon’da Caz Havası Vol.23’’ te!

Kanyon’da Caz Havası konserinde Melis Sökmen Band dinleyicileriyle buluşuyor!
 
   
 
 
     

Caz müziğinin ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Melis Sökmen, grubu “Melis Sökmen Band” ile en sevilen latin, caz, R&B, soul parçalarını Kanyon’da Caz Havası’nda seslendirecek. Melis Sökmen Band, Dianne Schuur’dan Dinah Washington’a, George Benson’dan Stevie Wonder’a, Amy Winehouse ve günümüz yorumcularının en çok dinlenen şarkılarından oluşan repertuarını Kanyon’da Caz Havası dinleyicisinin beğenisine sunacak.

Vokalde Melis Sökmen, back vokal ve flütte Aysun Sökmen, elektro gitarda Cem Tuncer, keyboard, trompet ve flügelhorn’da Halil İbrahim Çeliki, trombonda Hakan Çimenot, elektro bas gitarda Cudi Genç ve davulda Serkan Ayman’dan oluşan Melis Sökmen Band; 13 Haziran Pazar günü saat 13.00’te Kanyon’da sahne alacak.

22 haftadır ziyaretçilerinin pazarlarını renklendiren Kanyon’da Caz Havası bugüne kadar aralarında Kerem Görsev, Allan Haris, Ayhan Sicimoğlu, Fatih Erkoç, İmer Demirer, Sharon Clarke gibi ünlü isimleri ağırladı. Bu haftaki keyifli performansı kaçırmak istemeyen herkesi 13 Haziran Pazar günü 13:00 – 15:00 saatleri arasında Kanyon’a, Melis Sökmen Band konserine bekliyoruz.

Tarih: 13 Haziran 2010
Yer: Kanyon Aktivite
Saat : 13:00-15:00

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>