>

KÜLTÜR-SANAT

Nihayet Daft Punk!

Tüm zamanların en büyük elektronik dans müziği grubu olarak nitelendirilen Daft Punk’ı izlemeye hazır olun.
 
   
 
 
     
"Da Funk", "Around the world" , "One more time" gibi her biri artık klasikleşen parçaları, unutulmaz videoları, robot personaları ve akıllara durgunluk veren sahne şovları ile dans müzik tarihinin gidişatını sonsuza dek değiştiren Daft Punk, yarattığı benzersiz electro, rock, acid house senteziyle 90'ların başından bu yana tür farkı gözetmeksizin tüm müzik dinleyicileri tarafından hayranlıkla takip ediliyor. Daft Punk, tamamı yurtdışından getirilecek ekipmanlar ile özel bir sahnede yer alacak ve muhteşem bir görsel şölen sunacak.


Yılın en büyük dans müziği olayı olarak hafızalardan silinmeyecek konserde Daft Punk öncesinde müziklerini muhteşem canlı performanslarının da etkisiyle Almanya sınırlarından tüm dünyaya yaymış olan ve Mayıs ayında EMI’dan yayınlanacak son albümleri “Idealism” in çıkışı uzun süredir beklenen “Digitalism” sahne alacak. Remiks çalışmaları ve plaklarıyla geçtiğimiz 2 seneye damgasını vurmuş olan Digitalism, Daft Punk için de remiksler yapmış ve gruptan büyük destek görmüştü.


Kuruçeşme Arena’da 23 Haziran Cumartesi gecesi Flexi Card sponsorluğunda FG 93.7 tarafından gerçekleştirilecek ‘Daft Punk’, ‘Digitalism’ ve ‘DJ Onur Özer’in sahne alacağı gecenin biletleri www.biletix.com adresinde ve Biletix gişelerinde satışa sunuldu. Daft Punk hayranları ilk 1000 (bin) adet avantajlı bilete 45 YTL’den sahip olabilecekler. Ayrıca bilet alırken Flexi Card kullanan müzik severler yüzde 10 indirim kazanacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>