>

KÜLTÜR-SANAT

Olmeca Golden Nights: “Reverso 68”

Otto Sofyalı, Space Disco’nun önde gelen ismi Londra’dan Reverso 68’i konuk ediyor.
 
   
 
 
     

Olmeca Golden Nights: “Reverso 68” gecelerinin üçüncü konuğu, Space Disco’nun önde gelen ismi “Reverso 68” , 16 Nisan Cuma, Otto Sofyalı’da.

Hız kesmeden devam eden Olmeca Golden Nights serisinin üçüncü ayağında Otto Sofyalı, Londra’dan Reverso 68’i konuk ediyor. Space disco ve melodik electronica’nın öncülerinden Reverso 68’ün profesör lakaplı gurusu Pete Herbert, 16 Nisan, Cuma gecesi Otto Sofyalı’da dinleyicileri ile buluşuyor.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Otto Alaçatı’da sergiledikleri muhteşem perofmansın ardından tekrar dinleme şansı bulacağınız Reverso 68’in Pete Herbert’ı, eşsiz parça seçimleri ve kusursuz mixing tekniğiyle yine eğlence dolu bir gece yaşatıyor.

Otto Sofyalı, serinin dördüncü ve son ayağı olan Olmeca Golden Nights gecelerinin finalinde ise 21 Mayıs, Cuma Gecesi Horse Meet Disco’nun kurucularından Sir San Severino’yu konuk ediyor.

16 Nisan, Cuma: Reverso 68
21 Mayis, Cuma: Horse Meat Disco with Severino


REVERSO 68:

http://www.myspace.com/reverso68

Pete Herbert ve Phil Mison ikilisinden oluşan Reverso 68’in kuruluş hikayesi çok öncelere dayanıyor. Ibiza adasının en eski mekanlarından Cafe Del Mar’da resident olan Mison, o sıralar Londra’da bir dizi plak dükkanının sahibi olan Herbert ile tanıştıktan hemen sonra, beraber çalışmaya başladı.

Aynı zamanda solo projeleri üstüne de yoğunlaşan ikiliden Phil Mison, ‘Cantoma’ projesiyle Music For Dreams ile çalışırken, Pete Herbert ise Bakazou, LSB ve Optimus isimleri altında Eskimo Recordings çatısı altında çalışmalarını sürdürdü. Suicide ve Cuica olarak da California merkezli Ubiquity Records etiketi ile yayınladıkları prodüksiyonlardan sonra Pete Herbert’in sahibi olduğu ‘Specialist Interests’ etiketli 'Piece Together' ı piyasaya sürdüler. Juan Maclean, Manhead, Bent ve Stratus gibi isimlere yine Piece Together etiketli remix çalışmalarını yayınlayan ikili, dinleme zevkini üst seviyeye taşıyan, space disco ve melodik electronica bileşimleri ile dans pistlerine keyif katıyor.

OTTO SOFYALI:

Asmalımescit Mahallesi. Sofyalı Sokak. No: 22/a Beyoğlu İstanbul
Tel: 0212 252 65 88

www.ottoistanbul.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>