>

MODA - STİL

Linda Evengelista modaya geri döndü

Güzelliği ile yıllara meydan okuyan dünyaca ünlü top model Linda Evangeslista, Derimod ile modaya yeniden geri döndü. Derimod’un 2005-2006 “Geçmişe Yolculuk” temalı koleksiyonunun tanıtımı için objektif karşısına geçti.
 
   
 
 
     
Güzelliği ile yıllara meydan okuyan dünyaca ünlü top model Linda Evangeslista, Derimod ile modaya yeniden geri döndü. Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Marie Claire gibi dünyaca ünlü dergilere kapak olan ve Calvin Klein, Chanel, Chloé, Dolce & Gabbana, Donna Karan, Gianni Versace gibi ünlü markaların kampanyalarında yer alan Linda Evangelista, Paris’te tamamlanan moda çekimlerinde Nihat Odabaşı’na poz verdi.


Derimod’un 2005-2006 koleksiyonunun tanıtımı için objektif karşısına geçen Linda Evangelista, 1988-93 yılları arasında birçok kez Derimod’un kampanya kızı olmuştu. Nihat Odabaşı’nın moda çekimlerini Paris’te tamamladığı Derimod 2005-2006 sonbahar-kış koleksiyonu, 60’lı yılların esintilerini taşırken, kreasyonda en çok göze çarpan detaylardan biri de kadın kreasyonlarıdaki feminen hatları, daha erkeksi gösteren tasarımlar...


Geçmişe yolculuk

Derimod’un 2005-2006 koleksiyonunun ana teması; geçmişe yolculuk. Geometrik desenlerin ağır bastığı tasarımlar, moda tutkunlarını bir anda 45 yıl öncesine taşırken, 60’lı yılların esintilerini taşıyan Derimod yeni sezon koleksiyonunda siyah, yine altın yılını yaşıyor.

Trenchcoatlar her sezonun klasiği olduğundan Derimod koleksiyonunda bu kış da yerini aldı. Bu sezonun diğer nostaljik özelliğinden biri yakaları tilki ve tavşan kürklerinin süslüyor olması. Derimod koleksiyonunda öne çıkan çok sade ve düz hatlı, altın düğmeler ile süslü, seksi ama biraz erkeksi ve bele oturan blazerlar ise koleksiyonun en gözde ürünleri. Tasarımlardaki askeri çizgiler ve bunların tamamlayıcısı postallar modadaki yeni trendin bu yıl daha erkeksi estiğini kanıtlıyor.   

Yıkanmış, naturel deriden yumuşacık dokunuşlu, üzeri taşlar, boncuklar ve etnik desenlerle süslenmiş bohem tarzdaki ceketlerle zenginleşen, bal rengi, kahve, toprak ve bronz tonların yer aldığı Derimod 2005-2006 kış koleksiyonu, sadece “Batılı Kadının” değil “Batılı Erkeğin” de günlük giyim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>