>

KÜLTÜR-SANAT

Panzehir Oyuncuları İş ve Cemiyet Hayatıyla Buluşuyor

Türk sineması ve Hollywood ünlüleri film setinde düzenlenecek partiyle iş ve cemiyet hayatının önemli isimler bir araya gelecek.
 
   
 
 
     

Gecede filmin oyuncuları, Emin Boztepe, Edoardo Costa, Christina Gottschalk, Cüneyt Arkın, Öykü Gürman, Kaan Urgancıoğlu, Florance Eugene , Murat Cüreklibatır partiye katılanlarla buluşacak.

En iyi Türk aksiyon filmlerinden biri olma iddiasıyla 19 Eylül’de çekimlerine başlanan Panzehir, İnsignia Yapım ve ÇağlarArts stratejik işbirliğiyle Ocak 2014’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Emin Boztepe’nin başrolünü üstlendiği Panzehir’de, Cüneyt Arkın, Öykü Gürman, Kaan Urgancıoğlu, Çağdaş Agun, Hüseyin Özay, Levent Can ve Murat Cüreklibatur’un yanı sıra Hollywood sinemasından oyuncular da rol alıyor. Hollywood aksiyonlarının ünlü isimlerinden Edoardo Costa ve Christina Gottschalk da Panzehir için kamera karşısına geçiyor. Panzehir’de rol alan oyunculardan bir diğeri de magazin dünyasının yakından tanıdığı Florance Eugene.Çekimlerine 19 Eylül’de başlanan ve yerli aksiyon filmi standartlarını yeniden belirleyecek Panzehir filmi, 30 Eylül’de gerçekleşecek muhteşem bir partiyle iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini buluşturarak yıldızlar geçidine sahne olacak. Genç yönetmen Alper Çağlar’ın proje hakkında ipuçları vereceği gecede filmin yerli ve yabancı oyuncularının yanı sıra iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katılacak.

Çekimlerine tüm hızıyla devam edilen Panzehir filmi, 30 Eylül Pazartesi film çekiminin hemen arkasından organize edilen partiyle cemiyet hayatını film setinde ağırlayacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>