>

KÜLTÜR-SANAT

Sıcak ve Uzun Bir Yazı Erkek Dedikodusu 2

Twitter`da günde yaklaşık 70.000 kişi tarafından takip edilen Erkek Dedikodusu yazarları French Oje ve T.B. iftiharla sunar…
 
   
 
 
     

2011 yazının en eğlenceli romanı Erkek Dedikodusu, tüm heyecanı, eğlencesi, kahkahası ve romantizmiyle kaldığı yerden devam ediyor… İster aşkı arayan olun, ister aşktan ağzı yanan, aradığınız cevapları Erkek Dedikodusu 2'de bulacaksınız. Çünkü French Oje ve T.B. erkekleri tanıyor, onları nasıl seveceklerini de kendilerini nasıl sevdirecekerini de biliyor ve sırlarını sizlerle paylaşıyorlar.

İlk kitapta hasbelkader tanışıp, gerçek birer dost olan kızlar iyice kaynaşmış durumda. Aralarından su sızmayan Derin ve Pera, birbirlerini yerden yere de vuracak, yalanlar da söyleyecekler. "Büyüyünce kadın olmak" kolay değil.Derin’in düğününde bekarlar masasını VIP masasına çeviren, şehrin en gözde bekarı Pera, o gece Can ile karşılaştı mı? Derin’in evliliği nasıl gidiyor? Derin, Cem’in ailesinden kabul görecek mi? Evlilik muhteşem bir şey mi yoksa hayal etmeseniz bile olur mu? İlk kitapta yalnız bıraktığımız Pera, gerçek aşkı bulabilecek mi yoksa yine gözde bekar olarak kendini mi avutacak?

Yeni eklenen eğlenceli karakterleri ve yepyeni damat adaylarıyla Erkek Dedikodusu 2 - Bu Gece Hiç Bitmesin, bu yaz kimselere soramadığınız soruların cevaplarıyla, en yakın arkadaşınız olup başucunuza yerleşiyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>