>

KÜLTÜR-SANAT

Tuborg Roxy Live Saturdays Başlıyor!

Depeche Mode, U2, Muse Sevenler Roxy`ye…
 
   
 
 
     

Tuborg sponsorluğunda gerçekleşecek “Roxy Live Saturdays” ile Depeche Mode, U2, Muse, The Cure ve Maroon 5 gibi efsane grupların unutulmaz hitlerini canlı dinleme fırsatı bulacak ve Roxy ayrıcalığı ile dans ve eğlenceye doyacaksınız.

29 Aralık Cumartesi günü start alacak olan etkinlikte son günlerin popüler müzik grubu FAKE sahne alırken, Depeche Mode, U2, Muse, The Cure ve Maroon 5 gibi dünyaca ünlü grupların en sevilen hitlerini Tuborg sponsorluğunda canlı dinleme fırsatı bulacak ve orijinallerinden ayırmakta güçlük çekeceksiniz. Gecenin devamında ise Neo–Discotheque DJ’lerinden Ahmet Musluoğlu ile 80’ler, 90’lar ve günümüzün en popüler hitleriyle dans edecek ve eğlenceye doyacaksınız. Video ve ışık gösterileri ile renklendirilen gecede müzikseverlere eşsiz bir deneyim vaat eden “Roxy Live Saturdays”, Tuborg sponsorluğunda İstanbul’un canlı müzik hayatına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

"Roxy Live Saturdays" etkinlikleri 29 Aralık, 12 Ocak, 2 Şubat ve 16 Şubat Cumartesi geceleri Tuborg sponsorluğunda seyircisiyle bulaşmaya hazırlanıyor.

FAKE


Vokal ve gitarda Cem Çakır, geri vokal ve basgitarda Tansu Kızılırmak, davul ve samplerda Şükrü Kazaz’dan oluşan FAKE, dünyaca ünlü new wave, britpop ve indie gruplarının unutulmaz hitlerini oldukça iddalı bir repertuar ile seslendiriyor. Özellikle Depeche Mode ve U2 coverları ile farklılaşan ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşan FAKE, yakın zamanda yeni albüm projeleri ile müzikseverlerle buluşacak.

Kapı açılışı: 22.00
Roxy Club: Cihangir Mah. Sıraselviler Cad. Arslanyatağı Sk. No: 5 Beyoğlu, İstanbul

Önemli Uyarı: Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 24. Maddesinin 2. fıkrasının (d) bendi gereğince bu organizasyona 24 yaş üstü kişiler katılabilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>