>

KÜLTÜR-SANAT

Uzak Diyarlar - Doğu Notları

Uzak Diyarlar -Doğu Notları-, Nazlıhan Göçmen İzgi`nin ilk kitabı.
 
   
 
 
     

Yaklaşık bir aylık süren Nepal, Hindistan, Pakistan ve İran yolculuğunu kaleme alan İzgi; Park Kitap'tan çıkan Uzak Diyarlar'da içten bir dille heyecan dolu yolculuğunu okurla paylaşıyor. Okur, yazarın heyecanına, yaşadıklarına ortak oluyor, adeta yazar ile birlikte bir yolculuğa çıkıyor.

Nazlıhan Göçmen İzgi'nin kitabı okuru bu dört ülkenin renklerine, dağlarına, çöllerine, yağmurlarına, doğasına, pazarlarına, sofralarına, evlerine davet ediyor. Yazar sadece gördüklerini değil, bu uzun ama kendisine hep kısa gelen yolculukta hissettiklerini de okurla paylaşıyor.

Nazlıhan Göçmen İzgi'nin kitabı hayalinde uzun yolculuklar kuranlar ama gitmeye bir türlü fırsat bulamayanlar ile yolculuk planlarını yapmış ve kendilerine yol boyu bir arkadaş arayanlar için ideal.

Herkes yolculuk yapmak ister. Ama bu çoğu zaman mümkün olmaz. Ama kitaplar bizi yolculuğa çıkarırlar. Uzak Diyarlar, uzakları merak edenlere sesleniyor. Kitap bittikten sonra okura da, yazarın yeni bir yolculuk kitabını beklemek kalıyor.

Uzak Diyarlar-Doğu Notları raflarda yerini aldı.

 

Kitap Künyesi:
Uzak Diyarlar - Nazlıhan Göçmen İzgi
(Doğu Notları - Nepal, Hindistan, Pakistan, İran )
Park Kitap
» Gezi-Anı
» Deneme
Fiyatı : 12,00 TL
Mayıs 2011, 212 sayfa

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>