>

MAGAZİN

Abidin'den bomba gibi itiraf...

Abidin Popstar yarışmasında itiraf etti: Firdevs'e aşığım... Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Popstar'ın finalinde aşk sürprizi yaşandı. Finalistlerden Abidin canlı yayında, ‘‘Ben Firdevs'e aşığım’’ diyerek aşkını ilan etti. Firdevs ise sır vermeyip sessiz kaldı.

Hürriyet Firdevs'in vermediği sırrı öğrendi. Firdevs Abidin'e ilgisiz değil. Firdevs, ‘‘Her şey benim isteğim dışında gerçekleşti. Susma hakkımı kullanıyorum’’ dedi.

Reyting rekorları kıran ve sayısız sürprizlere sahne olan Popstar'ın finalinde de şok itiraf şaşkınlığı yaşandı. Yarışmanın finalistlerinden Abidin canlı yayında Firdevs'e aşkını ilan etti. Abidin ‘‘Ben Firdevs'e aşığım’’ dedi. Firdevs ise kalbini açmayarak sessizliğini korudu, 'Cevap vermeme hakkımı kullanıyorum'' diye konuştu. Ancak Firdevs'in canlı yayında açıklamadığı sırrı Hürriyet öğrendi. Abidin'in aşkına Firdevs ilgisiz değil. Ancak Firdevs, ‘‘Şimdiye kadar çok acı çektim. Türkiye'nin tanıdığı bir insan oldum bununla gündeme gelmek istemiyorum’’ diye düşünüyor.

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Final öncesi iki yarışmacı Abidin ve Firdevs kendilerinin seçtiği dört şarkıyı seslendirdiler. Armağan Çağlayan, Abidin'e ‘‘Aranızda bir şey var mı. İki aşık mı yarışıyorsunuz’’ deyince Abidin, aşkını itiraf etti:

‘‘'Tabii ki var. Aramızda çok güzel bir dostluk var. Ona aşığım. İş başka arkadaşlık başka. Bundan sonra ben yokum 800 bin insanın oyu var. Ama buradan açık açık söylüyorum. Ben Firdevs'e aşığım. Duygularımı ilk kez şu anda canlı yayında açıkladım. Firdevs bunu fark etmiş miydi bilmiyorum.'

Yarışmanın diğer finalisti Firdevs ise jüri üyelerinin ısrarlarına rağmen, bu konuda konuşmak istemediğini söyleyerek, ‘‘Ben Abidin'in sanatına aşığım. Herşey benim isteğimin dışında gelişti. Ben bu konuda konuşmak istemiyorum. Cevap verip vermeme hakkına sahibim’’ diye konuştu.

Fidevs'in eski eşi Varol Sağay ise geceye Firdevs'in haberi olmaksızın bir kadın arkadaşıyla katıldı. Varol Sağay yarışma boyunca elinde eski eşinin resminin bulunduğu posteri tuttu. Varol Sağay, Abidin'in aşk itirafıyla ilgili olarak ise ‘‘Ben gayet medeni buluyorum Abidin'in açıklamasını. Bence açıklamakla iyi yaptı bir insanın birisini sevdiğini söylemesi kadar güzel bir şey olamaz' dedi.

Sürpriz aşk jüride tartışma yarattı

Abidin, Firdevs'e aşık olduğunu açıklayınca jüri üyesi Armağan Çağlayan 'Aşkın için yarışmayı bırak, bu ülkeye bir tane Tarkan yeter' dedi. Bu sözler üzerine jüri üyeleri arasında tartışma çıktı. Ercan Saatçi, Armağan Çağlayan'a 'Sen Firdevs'e aşıksın ve açıkçası kıskanıyorsun. Adam Firdevs'e aşık olduğunu söyledi, Tarkan'a da benziyor çok yakışıklı diye kıskandın. Bir şey söylemiş olmak için konuşuyorsun. Burada bir art niyet seziyorum ben. Eğer sen aşıksan sen söyle. Sen Firdevs'e aşık olmaya devam et' dedi. Saatçi sinirlenerek konuşurken Armağan Çağlayan ile Abidin'in isimlerini birbirine karıştırınca, Armağan Çağlayan ayağa kalkarak ‘‘Ben Armağan, o Abidin bir tek ortak noktamız var o da Firdevs’’ deyince alkışlar ve kahkahalar koptu.

Haberturk.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>