>

MAGAZİN

Hollywood güzelleri aldatan eşi kapıya koyuyor!

Sinemanın ünlü güzelleri, ihaneti affetmiyor. Eşlerinin aldatmasına göz yummayan Halle Berry, Sharon Stone, Uma Thurman gibi ünlüler, derhal mahkemeye başvurarak ihanetin bedelini acı ödetti.
 
   
 
 
     
CNN'in internet sitesinde AP ile yaptığı röportaja yer verilen Berry için aldatan eş Eric Benet artık bir ''tarih''. Eşinin çapkınlığına göz yummayarak mahkemenin yolunu tutan Berry, ihanet yüzünden üç yıllık evliliğini bir kalemde silip attı.

Gelecek ay 36 yaşına basacak Berry, ''Bundan sonrası sadece prosedür. Süreç işliyor, başka diyecek bir şey yok'' açıklamasında bulundu.

Boşanmak için nisan ayında başvuruda bulunan Berry, 33 yaşındaki şarkıcı Eric Benet ile 2001'de evlendi. Mutlu günleri kısa süren çift, bir süre sonra Benet'ın çapkınlıkları nedeniyle sıkıntıya düştü. Geçen yıl ekim ayında ayrıldıklarını açıklayan Berry, 6 ay sonra da boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.

Evlilikleri süresince çok acı çektiğini ve ''kalp kırıklığı'' yüzünden birçok kez intiharı aklından geçirdiğini itiraf eden Berry, katıldığı televizyon programında bir daha evlenmek istemediğini açıkladı. Son olarak ''Kedi Kadın'' filminde rol alan Oscar ödüllü güzel yıldız, şu anda kendini sadece film projelerine vermiş görünüyor.

UMA GÖZ YUMMADI!

''Kill Bill'' filminin güzel oyuncusu Uma Thurman da eşine ihanetin bedelini ağır ödetenlerden.

Thurman'ı Kanada'da film çekimleri sırasında Jen Perzow adlı modelle aldatan aktör Ethan Hawke, bu olaydan sonra terk edildi.

Yakın çevresine, ''Çok acı verici bir ayrılık. Ne yapacağımı bilmiyorum'' diyen çapkın koca Hawke, Thurman'ın giderken iki çocuğunu da alması nedeniyle evinde yapayalnız kaldı.

''İntikam çorbasını soğuk içen'' Uma Thurman'ın ise boşanmak için harekete geçtiği belirtildi.

Yaklaşık 6 yıl birlikte olan Uma Thurman ile Ethan Hawke, 1997'de ''Gattaca'' adlı filmin setinde tanışmıştı. Hollywood'un örnek çifti olarak gösterilen Thurman ve Hawke'un, Maya (5) ve Roan (1) adlı iki çocukları bulunuyor.

LOPEZ DE YÜZÜĞÜ ATMIŞTI!

Artık Ben Affleck defterini kapayarak şarkıcı Marc Anthony ile evlenen Jennifer Lopez de eski nişanlısının bir kaçamağı yüzünden aktörü kapının önüne koymuştu.

Tammy Morris adlı striptizciyle kaçamak yapan Affleck, bütün çabalarına rağmen Lopez'e sözünü dinletemedi. Yüzüğü masaya bırakarak giden Lopez'i ikna edemeyen Affleck, kısa süre sonra şarkıcıyla barıştıysa da bu kaçamağın açtığı yara yüzünden ilişkileri bir daha yürümedi ve çift bu yılın ocak ayında yollarını ayırdı.

Sharon Stone'un da eşi gazeteci Phil Bronstein'dan çapkınlıkları yüzünden ayrıldığı yönündeki haberler uzun süre basında yer almış, çift 25 Mart 2004'te resmi olarak boşanmıştı.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>