>

KÖŞE YAZILARI | Dr. Emre Çiçek

Yaz Sonrası Güzellik

Cildimi düzenli bir renge kavuşturmamın bir yolu yok mu? (Dr. Emre Çiçek)
 
   
 
 
     

1- Yazın sırt bölgemde meydana gelen sivilcelerin nedeni nedir? Nasıl kurtulabilirim?

Yazın sırt bölgesinde meydana gelen sivilcelerin nedeni sıcak günes ısınlarının etkısı ve vücudun aşırı yağ uretımıne baglı olarak ortaya çıkmaktadır.

Tedavisi ise çeşitli vücut peelingleri ve I Pulse ,Lumenis One ışık terapileri ile 1 ay gibi kısa bir sürede sonuç alabilmekteyiz.

2- Her ne kadar korunursam korunayım güneşlendiğimde alın ve burun bölgem çok soyuluyor ve daha sonra cildimde bir renk uyumsuzluğu meydana geliyor. Cildimi düzenli bir renge kavuşturmamın bir yolu yok mu?

Kliniğimizde biz renk uyumsuzlugunu gıdermek ıcın kendi hazırladığımız özel medikal ve kozmetik kremlerin yanı sıra I pulse ,Lumenis one ışık tedavileri ve kişiye özel mavi peelingler özel karışım soft peelinglerimiz ile %100 sonuç alabilmekteyız 6-8 haftada kesın sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

3- Bronzlaştıktan sonra cildimin parlamasını önlemek için tonlarca makyaj yapmak istemiyorum. Bu durumun üstesinden nasıl gelebilirim?


Uv C koruması olan 35 spf üstü güneş koruyucu kremler bu parlamayı önlemekte yardımcı olacaktır bronzlaştıktan sonra ise kliniğimizde biz oksıjenterapili cilt bakımı tedavısı ıle bu sorunu cok rahat ve basarılı bır sekılde halledebılmekteyız.

4- Yazın güneşle birlikte beliren çillerimden kurtulmanın bir yolu var mı? Nasıl hızlıca yok edebilirim?

Çillerin kesin sonucu ozel kombinasyonlarla uyguladığımız özel krem ve Lumenis One, Ipulse ışık terapilerimizdir. Birkac seanslık tedavı sonrası var olan çil ve güneş lekeleri once koyulaşır sonra kabuklanır ve döküldüğü zaman bütün çil ve guneş lekelerınızden kurtulursunuz.Ortalama 6-8 haftada tum çil ve lekelerden kurtulmus olursunuz

--

Dr.M.Emre ÇİÇEK
MEDİKAL ESTETİK UZMANI
Abdi İpekçi Cad.No:5/3
Arzu Apt Kat2
NİŞANTAŞI/İSTANBUL
0 212 296 28 80/81
www.emrecicek.com


Dr. Emre Çiçek
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>