>

MAGAZİN

Michael Jackson'dan yeni albüm!

80'lerin tartışmasız en büyük pop yıldızı Michael Jackson'ın, 'Number Ones' isimli yeni albümü bugün çıktı.
 
   
 
 
     
Michael Jackson, 40 yıllık kariyerinde birçok rekor kırdı. 1982 yılında çıkan ikinci solo albümü 'Thriller', tüm dünyada 46 milyon kopya ile hâlâ 'tüm zamanların en çok satan albümü'. 'Thriller'ın, 37 hafta boyunca Billboard listesinin zirvesinde kalması da bir başka rekor. Ancak Michael Jackson'ı geçen ve bu yüzyılın unutulmazları arasına sokan, müzikteki başarıları kadar estetik ameliyatları, Lisa Marie Presley ile evliliği, çocuklara cinsel tacizde bulunduğu iddiaları ve etrafta 'Çocuğumun babası Michael Jackson' diye dolaşan kadınlar... İki yıl önce yayımlanan albümü 'Invincible' (Yenilmez) ile parlak günlerini geri getirmek niyetindeydi. Ama olmadı.

Michael Jackson 'Invincible'dan sonra bu kez eski hit'lerinden derlenen Sony etiketli 'Number Ones' isimli albümle dinleyicilerini selamlıyor. Albümün esprisi ise içindeki 'Billie Jean', 'Beat It', 'Bad', 'Black or White' gibi pek çok şarkının listelerde zirveye tırmanmış olması. Bunların yanı sıra albümde bir de R. Kelly'nin imzasını taşıyan 'One More Chance' adlı yeni bir şarkı yer alıyor.

80'lerin tartışmasız en büyük pop yıldızı Michael Jackson'ın 'Number Ones' albümü, koleksiyoncular için ilk baskısında dört farklı kapakla yayımlanıyor. Ayrıca çok yakında albümdeki şarkıların video kliplerinin yer aldığı aynı isimli bir DVD de piyasaya sürülecek.

www.radikal.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>