>

MAGAZİN

Salomon Media Challenge

Outdoor markası Salomon tarafından organize edilen ve sadece medya mensuplarına yönelik olarak ilk kez düzenlenen macera yarışını “Ağır Abiler” ekibi kazandı.
 
   
 
 
     
Türkiye'nin lider outdoor markası Salomon tarafından, sadece medya mensuplarına yönelik gerçekleştirilen SALOMON MEDIA CHALLENGE sonuçlandı.

10 Nisan 2005 Pazar günü, Burgazada'ya giden medya mensupları hem yarıştılar hem de güneşin tadını çıkarttılar.

Dörder kişilik takımlar halinde yarışan medya mensupları, bisiklet, kano, iple iniş ve trekking gibi outdoor disiplinlerini yaparak yarışı tamamlandılar.
 
Outdoor markası Salomon tarafından organize edilen ve sadece medya mensuplarına yönelik olarak ilk kez düzenlenen macera yarışını “Ağır Abiler” ekibi kazandı.


 
Salomon Media Challenge’ta, 4’er kişilik ekiplerle Burgazadası’nda yarışan basın mensupları haritalarla yol buldular, bisiklete bindiler, iple tepeden indiler, koştular ve kanoya bindiler.


 
Cosmoturk Genel Müdürü Cenk Babaeren, DIGITURK Basın Bürosu’ndan Hakan Derman, Kanaltürk Ekonomi Servisi’nden İsmail Şahin ve VIP Dergisi’nden Murat Tanay’dan oluşan “Ağır Abiler” ekibi rakiplerini geride bırakarak finale ulaştı.
 

Bu zorlu parkuru büyük bir farkla kazanan Cenk Babaeren, Hakan Derman, İsmail Şahin ve Murat Tanay’dan oluşan “Ağır Abiler” ekibi zaferlerini şampanya patlatarak kutladılar.

Yarışmanın ikinci takımı; Taşkın Deniz, Yunus Emre Koç, Oğuzhan Osman ve Volkan Demirkuşak'dan oluşan ve yarışa Active Finans'dan katılan 15 nolu ekip oldu.

Yarışmayı, Zaman'dan Nurullah Kaya, TGRT'den Selin Eyüboğlu, Samanyolu TV'den Hizeyfe Yıldız ve Osman Çalık'dan oluşan 7 nolu ekip üçüncü olarak tamamladı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>