>

MAGAZİN

Şebnem Schaefer Hiç Evlenmeden “Dalya” Dedi

Hem gelin, hem de damat oldu!..
 
   
 
 
     

Almanya’da doğup büyüyen ve 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de modellik ve sunuculuk yapan Şebnem Schaefer, hiç evlenmeden “Dalya” dedi.

Adapazarı’nda Sabri Özel Gelinlik ve Damatlık Mağazası’nın açılışında görev alan ünlü model, 29 Mart 2022 tarihinin kendisi için çok özel olduğunu ifade ederken, sebebini de şöyle açıkladı; “Yıllardır, podyumlarda olsun, moda veya televizyon çekimleri için olsun, yüzlerce kez kıyafet giyip çıkardım. Ancak ne zaman gelinlik giysem, her seferinde not ettim. 20 yıldan fazladır ekranlarda, sahnelerde ve podyumlardayım. 29 Mart 2022 tarihinde, meslek hayatım boyunca 100. kez gelinlik giydim. Bu da Adapazarı, Sabri Özel Mağazası’nın açılışına denk geldi. Dolayısı ile bu tarih, benim için çok özel bir anlama sahip oldu. Hiç evlenmeden 100 kez gelinlik giymek nasıl bir duygu diye sorarsanız da; Sanırım bir gün evlenirsem, o gün giyeceğim gelinliği asla unutamayacağım.”

GELİNLİĞİ ÇIKARIP, DAMATLIK GİYDİ!..


Meslek hayatında 100. kez gelinlik giyen Şebnem Schaefer, Adapazarı’ndaki mağaza açılışına katılan davetlilere bir de sürpriz yaptı ve gelinliği çıkarıp damatlık giydi!..

Davetlilerin şaşkın bakışları arasında podyuma damatlıkla çıkan ünlü model, deyim yerindeyse “filinta” gibi damat oldu!.. Hatta giydiği damatlık üzerine öylesine yakıştı ki, mağaza sahipleri, damatlığı Şebnem Schaefer’a hediye etti.

Açılışta, kendi Youtube kanalı için çekimler de yapan Jennifer Şebnem Schaefer, takipçilerinden gelen olumlu tepkiler sonrası, sosyal medyayı çok daha aktif kullanma kararı aldığını ve bu işe daha fazla vakit ayıracağını açıkladı.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>