>

MAGAZİN

Songül Öden Laha Dergisine Kapak Oldu

Dubai’de özel çekim…
 
   
 
 
     

“Farklı kültürlerden oyuncularla oynamak harika bir deneyim”

Başarılı oyuncu Songül Öden, Ortadoğu’nun en çok takip edilen dergilerinden Laha dergisiyle özel bir kapak çekimi gerçekleştirdi. Derginin çekimleri için geçtiğimiz günlerde Dubai’ye giden güzel oyuncu, röportajıyla da dikkat çekti.

“Önemli olan iyi senaryo”

Dubai’de özel olarak gerçekleştirilen Laha dergisinin çekiminde konuşan Songül Öden, rol aldığı işlerde senaryonun çok önemli olduğunu dile getirdi. “Benim için önemli olan iyi bir senaryodur” diyen Öden, Hem komedi hem de dram oynadım, tiyatroda, müzikallerde dans edip şarkı söyledim, farklı şeyler oynamak benim için çok önemli” dedi.

Ortadoğu’da “Gümüş” dizisiyle izleyiciyle tanışan ve sonrasında yer aldığı projelerle de Ortadoğu seyircisinin sevgisini pekiştiren Öden, “Geniş bir coğrafyada tanınmak ve sevilmek çok mutluluk verici” yorumunda bulundu.

“Dürüstlüğe ve Vicdana önem veririm”

Özel hayatında utangaç bir yapıya sahip olduğunu da söyleyen Songül Öden, hayatta en çok değer verdiği ilkeleri de şöyle ifade etti: “Dürüstlük, Sadelik ve Vicdana çok önem veririm”.

“Aşk en güzel duygu”


Aşk’ın kendisi için ne ifade ettiği sorulan Öden, “Aşk hayatı yaşanılır kılan en güzel duygu” diyen Öden, “Kadın ve erkek birbirini ve dünyayı tamamlar, onlar olmadan ne aşk, ne arkadaşlık, ne de hayat olur” dedi.

 

Etiketler: Songül Öden, Laha, Dubai
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>