>

MAGAZİN

Tarkan şaşkına çevirdi!

Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk'le yemek yediği restoran çıkışında herkesi şaşkına çevirdi.
 
   
 
 
     
Tarkan’ın espirisi şaşkına çevirdi. Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk’le yemek yediği restoran çıkışında herkesi şaşkına çeviren bir açıklama yaparak, "2004 yılında evleniyorz" dedi. Ancak popstar biraz sonra gülerek, duruma açıklık getirdi.

Amerika'dan üç gün önce dönen Tarkan önceki akşam soluğu Taksim'de aldı. Sevgilisi Bilge Öztürk'le birlikte Villa Zürih Otel'e giderek yemek yiyen popstar, çıkışta kendisini bekleyen basın mensuplarına, 'Biz 2004 yılında evleniyoruz' dedi. Şaşkın bakışlar karşısında, kahkaha atan Tarkan, 'The Ritz Carlton'la olan sözleşmem bittiği için oradan ayrıldım. Bu yüzden de şu sıralar evsiz kaldım. Ama gelecek yıl İstanbul'da bir ev alacağız. Dekorasyonunu da Bilge ile beraber yapacağız' dedi. Bu sözlerinin ardından sevgilisinin dudağına öpücük kondurarak poz veren Tarkan, arabasına binerek uzaklaştı.

Yılbaşında Hollanda'da

Tarkan, 20 günlüğüne geldiği İstanbul'da, Ritz Carlton'la sözleşmesi bittiği için şu sıralar Conrad Otel'de kalıyor. Burada süit kiralayan popstar, yeni yıla ise Hollanda'da girecek. 31 Aralık gecesi Hollanda'da konser verecek olan ünlü popçu, ertesi gün Türkiye'ye dönerek 10 gün daha dinlenecek. Ardından da yeni albümünün son hazırlıkları için tekrar ABD'nin yolunu tutacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>