>

MAGAZİN

Tülin Şahin; “Hayattaki Önceliklerim Değişti”

18 yaşından beri Türkiye ve dünyanın dört bir yanında podyum ve kamera karşısına geçen, ünlü markaların yüzü top model ‘N Alaçatı Dergisi’ne verdiği röportajda anne olduktan sonra hayatındaki önceliklerin ve daha nelerin değiştiğini anlattı.
 
   
 
 
     

ANNELİĞİ EN DOĞAL AKIŞINDA YAŞIYORUM

2.5 yaşında Siena Leyla adında bir kızı olan Tülin Şahin, dünyasının ve öncelliğinin kızı olduğunu anlattı. Doğum sonrası güzellik sırları sorusuna ise; “Doğum yaptığımdan itibaren süreci ve sonrası yani şu anı da en doğal akışında yaşıyorum, yaşamak istiyorum. Tıpkı olması gerektiği gibi. Önceliğim tamamen bana bağlı minik bir bebeğin tüm isteklerine en sağlıklı şekilde yanında olarak cevap verebilmek.” diye konuştu.

HER İŞİME BİR AMATÖRÜN HEYECANI BİR PROFESYONELİN BİLGESİ İLE GİDERİM

“Bir yandan annelik bir yandan çalışma hayatını nasıl yürütüyorsunuz?” sorusuna da ünlü manken Şahin, şu şekilde yanıt verdi: “Hayatta her şey bir denge. Organize ve disiplinli çalışırsanız her şeye yetişirsiniz. Tabii sevdiğim işi yapmak da burada çok önemli. Ama şu var ki tam 24 yıldır gerek ülkemde gerekse tüm dünyada sabah erken kalkıp her işime bir amatörün heyecanı bir profesyonelin bilgesi ile giderim”.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>