>

MODA - STİL

%100 Yakıştır – Oya Komar Moda Her Yerde!

Kişisel renk danışmanı Oya Komar, kişileri dört ana renk grubundan birine dahil ederek yaptığı renk analizi seanslarının formülü bu kitapda.
 
   
 
 
     

Affectum Libris Yayınevi tarafından yayınlanan ilk kitabı. Siz de bugüne kadar nice dizi oyuncusu, kariyer insanı, öğrencinin faydalandığı üzere, kitabın yönlendirmesi ile sizi en iyi bütünleyen renk paletine ulaşabilecek, alışverişlerde renkleri tanımlayabilmenin kolaylığı ile akıllı alışverişleri garantileyeceksiniz.

Olasılıkla, kendinize yakışan renk tonu ve kesimlerdeki kıyafetleri büyük keyifle giyiyor ve övgü alıyorsunuz. Severek giydiğiniz bu mevcut parçaları tanımlayamadığınız, sözcüklere dökemediğiniz sürece, yeni alışverişlerinizin sizi tatmin etmesi (yakışması, beğenilmesi, diğerleriyle eşleşmesi) tamamen şans işi.

Bu kitabın başlıca amacı, şans faktörünü devre dışı bırakarak, size -elle tutulur, gözle görülür bilgi doğrultusunda- renklere karşı yeni bir bakış kazandırmak ve kendinize özel renk formülünü ortaya çıkartarak hayatınızı kolaylaştırmak, bir ömür boyu kendinize güvenerek, endişelerden arınarak, en genç, en sağlıklı, en çekici görüntünüzü her zaman yakalamanıza yardımcı olmak ve ilk izlenimlerden de olumlu puan almanıza katkıda bulunmak.

Kitaptaki yönlendirmelerle, sizi tanımlayan 3 anahtar sözcüğü belirleyip, dört ana renk grubundan hangisine dâhil olduğunuzu Oya Komar ile birlikte bulacağız.

Doğal renk uyumunuzu, kıyafetlerinize de yansıttığınızda bütünlük içerisinde görünecek, güven uyandıracak ve iletişim kalitenizi de arttıracaksınız.

Kitabın arka kapağından kesebileceğiniz, renk grubunuza ait paletteki her renk, doğanın size verdiği bütünlüğün uzantısı olacak. Giysileriniz, saç renginiz, aksesuarlarınız, makyajınız ve üzerinizde bulundurduğunuz her şey birbiriyle ve sizinle uyum içerisindeyse, ortaya çıkan
tablo da bir o kadar etkileyici ve olumlu algılanacak!KENDİ RENKLERİNİZİN GÜCÜNDEN FAYDALANMANIZ DİLEĞİYLE!

Online satış noktası : http://www.pandora.com.tr/urun/-100-yakistir/306898
Facebook : http://www.facebook.com/Yuzde100Yakistir
Twitter : http://twitter.com/yzdeyuzyakistir


Kitap arka kapağından yorumlar:


Ben KIŞ'ım. Soğuk kış. Tıpkı doğdugum ay Aralık gibi dışım soğuk, içim sıcak. Renklerimi öğrendikten sonra, içimdeki sıcaklığı da dışarı yansıtabiliyorum artık. Yılbaşı ağacı gibiyim; renksizken yalnız, rengarenk süslenince dünyanın en mutlu ağacı. Renkleri güvenle kullanabilmek, ruhuma da iyi geldi. Minnettarım Oya'ya.
Özgü Namal / Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu.


25 senelik tecrübeme dayanarak diyebilirim ki, bütünleyen renklerinizi öğrenmek, görüntünüzde, hissiyatınızda ve insanların size yaklaşımında değişiklik yapabilmenin güçlü bir yöntemidir. Oya'nın derin deneyim ve bilgisiyle yazılmış bu kitaptan kendi renklerinizin hayatınızı değiştirme potansiyelini öğreneceksiniz!
Mark Wentworth / Kişisel Gelişim ve Renk Uzmanı


Kitap : %100 YAKIŞTIR – Bütünleyen Giysi, Makyaj, Saç ve Aksesuar Tonları
Yazar : Oya Komar (Renk Danışmanı ve Eğitmeni / colourfit)
Yayınevi : Affectum Libris


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>