>

TATİL

Harvest Kaplankaya ile Dönüşüm Başlıyor

10-14 Mayıs tarihleri arasında 7.si düzenlenecek olan Harvest Kaplankaya, bu yıl insanların birbirleriyle olan bağlarını ve potansiyellerini yeniden keşfetmeye, küresel meseleler üzerine düşünmeye ve pozitif değişim yaratmaya odaklanıyor.
 
   
 
 
     

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness deneyimi ve seçkin mimarisi ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya yeniden Harvest Kaplankaya ile dönüşümü başlatıyor.

10-14 Mayıs tarihleri arasında uluslararası üne sahip konuşmacılar, terapistler ve sanatçılara Six Senses Kaplankaya bünyesinde ev sahipliği yapacak olan Harvest Kaplankaya, bu sezon insani bağları yeniden keşfetmek, önemli küresel sorunları düşünmek ve bireylerin potansiyelini tartışmak amacıyla gerçekleşecek. İlham veren konuşmalar, workshoplar, gastronomik deneyimler, performans sanatları ve dingin müziklerle dolu geçecek olan dört gün boyunca sektör liderlerinden, girişimcilerden ve aktivistlerden oluşan misafirler ağırlanacak.

Harvest Kaplankaya, Ege kıyılarına yeniden baharda dönüyor!

10-14 Mayıs tarihleri arasında 7. kez Six Senses Kaplankaya’da düzenlenecek olan Harvest Kaplankaya, bu özel deneyimi ile insanın potansiyelini keşfetmek ve daha da güçlendirmek amacıyla misafirlerini uzun süreli olumlu bir değişim yaşamaya davet ediyor.

Bireyin, toplumun ve gezegenin sağlığına odaklanan üç bacaklı Harvest Kaplankaya, uzun süreli değişim yaratma arzusuyla kendilerini, birbirlerini ve gezegeni beslemeye teşvik etmelerini sağlıyor. İlham veren konuşmalar, ufuk açıcı atölye çalışmaları, besleyici gastronomi, dingin performanslar ve müziklerle dolu bu etkinlikte misafirlerin yenilenmiş ve ilham almış hissetmeleri hedefleniyor.

Hem küresel hem de bireysel düzeyde zihinsel ve bedensel iyileşmeyi hedefleyen Harvest Kaplankaya bir fikir, keşif, müzik ve bağlantı buluşması niteliği taşıyor. Fiziksel ve ruhsal dünyanın 250'den fazla yenilikçi kaşifinden oluşacak katılımcılar, daha parlak bir geleceğe odaklanmayı amaçlıyor.

2023 Harvest Kaplankaya etkinlikleri dünyanın önde gelen bir çok değerli uzmanını buluşturuyor. Mistik sanatçı Alex Grey; Flow Genome Project'in kurucusu Jamie Wheal, Psikofarmakolog Dr. Julie Holland, modern zaman filozofu, fütürist ve teknoloji uzmanı Jason Silva, bedenlenmiş hareket uzmanı ve dağ rehberi Julie Webster, usta nefes eğitmeni ve ruhani teknoloji uzmanı Lisa de Narvaez; hareket, farkındalık ve nefes konularında uzman yoga eğitmeni Alexis Gulliver, müzisyen-besteci ve multidisipliner sanat performansları yazarı Gleb Andrianov, 80’lere damga vuran Scritti Politti grubunun kurucu üyesi, davulcu ve doğaçlama ustası Tom Morley ve Aile dinamikleri ve kişisel gelişim konusunda dünya çapında tanınan bir Yazar ve Klinik Psikolog Dr. Shefali gibi isimler konuşmacı olarak yer alırken, misafirler yeni bilgi ve uygulamaları hayatlarına entegre etme fırsatı yakalıyor.

Keşfedilmeyi bekleyen gizli bir doğa harikası niteliği taşıyan Six Senses Kaplankaya, misafirlerine bulunduğu vazgeçilmez konumun içinde bisiklet turu, yürüyüş ve yoga gibi aktiviteler ile hem kendilerini hem de doğayı keşfetme imkânı sunuyor. Misafirler, Harvest Kaplankaya ile şehrin kalabalığından uzaklaşırken, fiziksel ve ruhsal olarak kendilerini geliştirme şansına sahip oluyor.

Six Senses Kaplankaya kendini yenilemek ve doğa ile yeniden bütünleşmek isteyen misafirleri Bodrum’un en huzurlu ve dingin dönemini birlikte keşfetmeye davet ediyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>