>

MODA - STİL

adL"Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ dan 2017 İlkbahar-Yaz Tropikal Etki!!!

adL işbirliğiyle zamansızlığını vurgulayan ünlü stil kaşifi, yeni koleksiyonu adL tasarımlarıyla bağımlılık yaratıyor…
 
   
 
 
     

Zamansız kadının yükselişte olduğu 80 parçalık 2017 İlkbahar-Yaz ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonu 5. Sezonunda da moda macerasına tüm hızıyla devam ediyor.

"Zamansız stil" dokunuşunun yansıması, ince askılı elbiseler, smokin ceketleri ve canlı renklerdeki uzun elbiselerde kendini gösteriyor ve vazgeçilmez 70'ler etkisini hissettiriyor.

Tropikal etkinin hakim olduğu tasarımların yanı sıra "marine" etkilerin göze çarptığı parçalar bizleri vahşi ormanlardan riviera şıklığına götürürken poplin gömlekler kloş eteklerle, fırfırlı etekler yazılı t-shirtlerle kombinleniyor. Fırfırlı elbiseler yaz sezonuna modern bir Yunan Tanrıçası etkisi getirirken lacivert-beyaz ve mavi çizgiler Ege'nin serinliğini hissettiriyor. Parlak fuşya ve narçiçeği ile Akdeniz ateşi koleksiyona yayılırken limon sorbet ve pudra pembeler romantizmden ödün vermiyor.

Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan ‘‘Starliçe, Japon gülü gibi gösterişli çiçekler, palmiye desenler, muz ve devetabanı gibi dev yapraklar tropik etkiyi arttırıyor. İpekli kumaşlarla hazırlanan ve ilhamını safariden alan parçalar, leopar deseninin de etkisiyle adL ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’nın "vahşi bir orman" hayalini stille pekiştiriyor. Ben iddialı parçaları gündüze uyarlayarak konforlu ve şık olabilecekleri stili yaratmayı seviyorum ve her koleksiyonda buna özeniyoruz. Stilize koleksiyonumuz her kadın için... ” dedi

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık‘‘Bu koleksiyonda stil sahibi kadınların gündüzden geceye gitmek istedikleri her ortama uygun tasarımlar gardırop eksiklikleri göz önüne alınarak hazırlandı., Tropikal etkinin ağırlıkta olduğu iddialı desenler, modeller gündüz ve gece tasarımlarına yansıdı. ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ 2017 modasına etkili bir giriş yapıyor’’ dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>