>

MODA - STİL

Amerika’ya giden en güvenilir yol

Hayaller ülkesi Amerika’ya gitmek için her yıl onbinlerce kişinin başvuru yaptığı Greencard çekilişleri için başvurular başladı.
 
   
 
 
     
Amerika’ya giden en güvenilir yol:
"Mezun Greencard"…

Hayaller ülkesi Amerika’ya gitmek için her yıl onbinlerce kişinin başvuru yaptığı Greencard çekilişleri için başvurular başladı. Türkiye’nin ilk Greencard başvuru sitesi olan Mezun.com ile Greencard başvuruları sadece $15.95… Üstelik Mezun.com, geçen yıl Greencard çekilişine başvurmuş üyelerine bu yıl da $9. 95 ile indirimli başvuru olanağı sağlıyor.

Türkiye’nin ilk Greencard başvuru sitesi olan Mezun.com geçtiğimiz üç yıl içinde, onbinlerce kişinin Amerika’ya yerleşme amacıyla başvurduğu Greencard çekilişleri için sunduğu mükemmel hizmet ile kalitesini kanıtlıyor. Sorunsuz bir başvuru için deneyimli kadrosuyla Mezun.com bu sene de çalışmalarına devam ediyor.

Mezun.com ile Greencard başvuruları sadece $15.95

Merkezi Amerika'da olan tek aracı şirket olan Mezun.com, kusursuz internet altyapısı, 7 gün 24saat müşteri hizmetleri., SMS ile bilgilendirme servisi ve online fotoğraf hizmetleri ile Türkiye’nin en kaliteli Greencard başvuru sitesi olmaya devam ediyor. Üstelik Mezun.com, geçen yıl Greencard çekilişine başvurmuş üyelerine bu yıl, $9. 95 ile indirimli başvuru olanağı sağııyor.

Greencard ile gelen avantajlar

Amerika hayallerine giden yol Mezun Greencard’dan geçiyor. Greencard sahipleri Amerika Birleşik Devletleri'nde ömür boyu oturma ve çalışma iznine sahip olmalarının yanı sıra Amerikan Üniversitelerinde indirim ve burs ile Amerikan şirketlerinde iş bulma kolaylığına sahip oluyor. Ayrıca Greencard sahipleri beş yıl sonunda Amerikan Vatandaşlığı için de başvuru yapabiliyor.


Mezun.com, Amerika rüyanızın gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

www.mezun.com/greencard

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>