>

MODA - STİL

Annelerin içindeki mucizeyi yansıtıyor

GeBe’nin asil ve feminen dokunuşlarla hayat bulan tasarımları, renkleri, kumaşları, rahatlığı ve konforu sağlayan modelleri ile 2006-2007 Sonbahar-Kış koleksiyonu ...
 
   
 
 
     
Hamileliği süresince de modayı takip eden anne adaylarının markası GeBe’nin, 2006-2007 Sonbahar-Kış koleksiyonu rahat tasarımları ve renk kombinleri ile çarpıcı elbiseler, anne adaylarının dolabında mutlaka bulunması gereken jeanler, çalışan annelerin gözdesi takımlar, etekler ve trikolar…Asil ve feminen dokunuşların hakim olduğu koleksiyonda hafif satenler, danteller ve vualler göze çarpıyor. Kadife ve metalik pırıltılı yüzeyler, mat ya da parlak efektlerin verildiği metalik kaplamalar ve baskılar, etnik ve floral baskıların yanı sıra barok desenler ve işlemelerin sıkça kullanıldığı tasarımlar…

GeBe’nin Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan elbiseler yine tasarımları ve şıklıkları ile göz alıyor. V yakalı, göğüs altından volümlü, hareket özgürlüğünü kısıtlamayan modellerin yer aldığı bu grupta yün, örme ve viskon kumaşlar dikkat çekiyor. Siyah, antrasit ve kahve tonlarının inci pembesi, krem ve turkuazlarla birlikteliği ise tasarımları daha çarpıcı kılıyor.Farklı yıkama efektleriyle göze çarpan jeanler anne adaylarına sonsuz kombin seçeneği sunarken, takımlarda temiz, yalın, birbiriyle uyumlu parçalar sofistike görünümleriyle gözlerin anne adaylarına çevrilmesini sağlıyor.

Etek grubunda ise yine tüm zamanların galibi siyah göze çarpıyor. Buruşuk efektler ve flok baskı detayları ile zenginleştirilmiş bakır, antrasit ve yeşil tonlarındaki satenlerde GeBe nin 2006-07 sonbahar-kış koleksiyonunda ön planda yer alıyor.

GeBe’nin 2006-07 sonbahar kış koleksiyonunda trikolar ve üst gruplar da önemli bir yer tutmakta. Seyrek ve dökümlü dokuların feminen bir hava estirdiği trikolara çilek pembesi, siyah, fırtına grisi ve bakır tonları hakim; bunun yanı sıra üst gruplarda nil yeşili, türkuaz, inci pembesi ve turuncularla yaz mevsiminin neşe ve dinamizmi yakalanıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>