>

KÜLTÜR-SANAT

Darth Paper Origami Yoda`ya Karşı!

Origami Yoda’nın Gizli Dosyası ’nın yaratıcısı gazeteci ve karikatürist Tom Angleberger, yeni bir dosya ile karşımızda.
 
   
 
 
     

Angleberger bu sefer Darth Paper ile bir kez daha çocukların karşısına çıkıyor. Origami Yoda’nın karşısında artık Darth Paper gibi yıkıcı bir kuvvet var. Acaba Origami Yoda onunla başa çıkabilecek mi?

DARTH PAPER’IN DÖNÜŞÜ

McQuarrie Ortaokulunda karanlık bir çağ başladı. Geçtiğimiz yıl Dwight’ın yarattığı Origami Yoda’nın tavsiyeleri ile keyifli bir yıl geçiren öğrencileri bu yıl pek de hoş sürprizler beklemiyor.

Dwight’ın can düşmanı Harvey tarafından yaratılan Darth Paper adındaki parmak kuklası, Yoda’nın yerini aldı. Ve daha yılın başından Origami Yoda’nın geçen sene yaptığı her şeyi mahvetti. Darth Paper herkese hakaretler yağdırıyor, Dwight’ın okuldan atılması için planlar yapıyordu.Darth Paper’ın hain planlarıyla disiplin kuruluna gönderilmiş olan Dwight’ı ve Origami Yoda’yı kurtarmaksa arkadaşlarına düşüyordu.

Yoda öğrencilere son bir tavsiye vermiş, Dwight’ı ve Origami Yoda’yı kurtarabilmeleri için bütün olayları içeren bir olay dosyası hazırlamalarını istemiştir.

Bakalım bu olay dosyası Dwight ve Origami Yoda’nın kurtuluşu olacak mı?

Sayfa kenarlarına çizilmiş karikatürleri ve esprili dili ile çocukların hayal dünyasına seslenen Darth Paper’ın Dönüşü kitabının arkasında ise origami katlama yöntemlerini bulabilirsiniz.

Darth Paper’ın Dönüşü Altın Kitaplar etiketiyle tüm kitapçılarda!

facebook.com/altinkitaplar
twitter.com/altinkitaplar

http://www.altinkitaplar.com.tr/darth-paperin-donusu/
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>