>

MODA - STİL

Annem bir melek

Tasarımcı Cemil İpekçi’nin, Anneler Günü için tasarladığı özel kolye ve küpe setinin adı “Annem bir melek”.
 
   
 
 
     
İpekçi’nin hazırladığı kolye ve küpe seti 18 ayar beyaz altından üretildi. Bu özel güne ışıltı katan pırlantalar ise hem kanatların üzerine yerleştirildi hem de sonsuzluğu vurgularcasına o kanatların ardı sıra gidecek biçimde, peşine eklendi.


“Annem bir melek” seti Damra ve Damra by Cemil İpekçi ürünlerinin satıldığı tüm satış noktalarında bulunabiliyor.
Damra by Cemil İpekçi imzasıyla çıkan “Annem bir melek” setinde yer alan kolyenin önerilen satış fiyatı 1640, küpenin ise 1920 dolar.


Cemil İpekçi bu setin beraberinde daha alt fiyat segmentinde yer alan bir kolye de hazırladı. Yine Anneler Günü’nde vitrinlerde yer alacak kolye 18 ayar beyaz altından üretildi. Kolyede kullanana şans getirdiğine inanılan kalp biçiminde bir amatis taşı ve pırlanta kullanıldı. Bu ürünün önerilen satış fiyatı da 640 dolar olarak belirlendi.


Pırlanta sektörünün yükselen markası Damra ile altı ay önce bir tasarım anlaşması imzalayan Cemil İpekçi, bugüne kadar Damra by Cemil İpekçi koleksiyonu için 100’ün üzerinde takı tasarımı yaptı. Etnik bir tasarımcı olan İpekçi, mücevher tasarımlarında da bu tavrını sürdürüyor ve Türkiye toprağından beslenen, farklı inançları ve simgeleri birleştiriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>