>

MODA - STİL

Ayakkabınız, Kişiliğinizin Aynası

Siz belki farkında değilsiniz ama ayağınızdaki ayakkabı, erkekler üzerindeki ilk intiba ve sonrası için de çok önemli!
 
   
 
 
     

Dış görünüşün insanlar üzerinde ne kadar önemli bir intiba bıraktığı herkesin bildiği bir gerçek. Giyimine göre insanlar hakkında fikir ediniyor, onlardan etkileniyor, hoşlanıyor ya da hoşlanmıyoruz. Örneğin, iyi giyimli, şık ve bakımlı bir erkeği her ne kadar yakışıklı olmasa da çekici bulabiliyoruz. Aynı şekilde, aslında inanılmaz hoş bir fiziğe sahip birini de, üzerindeki uyumsuz ve zevksizlik kıyafeti yüzünden itici bulabilirsiniz. Hatta kişiliği hakkında kendini beğenmiş, fazla çocuksu ya da olgun gibi yorumlar bile yapıyoruz.

SPOR AYAKKABILAR


Bu tarz ayakkabılar genellikle pratik insanların seçimidir. İşte de, evde de sürekli bir koşuşturma halindedirler. Bu tempo içerisinde rahat edebilmek için topuksuz ayakkabı giymeyi seçerler. Etrafındaki kişilerle ilgilenmek, onlara yardım etmek ve her şeyi çekip çevirme eğilimi gösterirler. Bu yüzden kendine bakmaktan aciz, pijamalarını bile katlayamayan, kısacası kabağı hıyardan ayıramayan erkeklerin ilgisini fazlasıyla çekeceklerdir. Çünkü onların bakıma ve ilgiye ihtiyacı vardır! Bunu da en iyi başarabilecek olan spor ayakkabı giyen kadınlardır!

DÜZ VE ALÇAK TOPUKLU AYAKKABILAR

Rahat ama düzgün giyinmeyi seven kadınlar, az topuklu ayakkabıları tercih ederler. Daha çok ofis ortamında ya da bir şirkette yönetici olarak çalışırlar. Düzenli bir hayatı tercih ederler. Genelde orta yaş krizine girmeye müsait tiplerdir. 30'un üzerine gelmiş ve kısa bir süre içinde evlenmezse, asla bir aile kuramayacağını düşünen erkekler bu tip kadınları kendilerine uygun bulurlar.

Çünkü o erkekler de çocuk sahibi olmak, aile hayatı yaşamak konusunda pek takıntılıdırlar. Küçük bir uyarı, bu tip erkekler oldukça duygusal ve hassas olduğundan daha önceki ilişkilerinde de başarısızlık yaşamış ya da muhtemelen boşanmışlardır. Fazla alkol alıp almadıklarını bile kontrol etmekte yarar var!

İNCE YÜKSEK TOPUKLAR

Siz gerçekten de meziyetlerinin farkında olan bir kadınsınız. Maliyeti ne olursa olsun, çekici görünmenin ve güzel giyinmenin faturasını ödemeye hazırsınız. Yüksek topuklu ayakkabılar giymek aynı zamanda maceraperest ve egzotik biri olduğunuzun işareti. Size ilgi duyan erkekler de muhtemelen maceradan, erotizmden hoşlanan, hayal gücü geniş kişiler olacaktır.

Bu tip bir erkekle bir araya gelmeniz, oldukça heyecanlı ve enerjik bir ilişki yaşayacağınıza işaret ama unutmayın, bu tip erkekler ilişkiye çok hızlı girer ve aynı hızla da terk ederler. Keyif ve zevk dolu birkaç haftanın ardından, ince yüksek topuklu ayakkabılarınızla baş başa kalabilirsiniz!

PLATFORM TOPUKLU AYAKKABILAR VE BOTLAR

Renkli, çocuksu, keyfine düşkün kadınların en sevdiği ayakkabı tarzıdır. Sokakta yürürken en çok ilgiyi onlar çekerler, dolgu topuk sayesinde boylarını uzun gösterebilir ama ince topukla olduğu kadar da sıkıntı çekmezler, yağmurdan korunur, aynı zamanda bulutların üzerinde yürümenin keyfini yaşarlar... Ne var ki bu tip ayakkabılarla daha çok teenage erkeklerin ilgisini çekebilirler.

Onlar da modayı yakından takip eder ve çılgınca şeylerden hoşlanırlar çünkü. Gelgelelim, herhangi bir söz vermek ve sorumluluk almak (evlenmek gibi) onlara göre değildir. Ama aslında bu pek önemli değil, mükemmel erkeği bulmak sadece ayakkabı seçimine kaldıysa, ayakkabılarınızı da hemen değiştirebilirsiniz!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>