>

MODA - STİL

Beymen Club’la Kışı Sıcak Karşılayın

Murat Türkili’nin imzasını taşıyan Beymen Club Sonbahar/Kış koleksiyonu; içinizi ısıtacak tasarımlarla soğuk kış aylarını selamlıyor.
 
   
 
 
     

Her parçası ‘zamansız stil’ yaratmaya uygun koleksiyon, sezonun elegant, modern yanını kıyafetleri kadar dış giyim koleksiyonuyla da vurguluyor.

Beymen Club kadını bu sezon, farklı formlardaki çiçek desenleri, taş kullanımları ile hareketlenmiş kazaklar, oduncu gömlekler, kış aylarında içinizi açacak renkleriyle uzun kabanlar, elbise ve eteklerle kombinleniyor. Midi boy ve kısa montlar kadar yazılı sweatshirtler de sezonun öne çıkan parçalarınan.
 Beymen Club’da bu sezon, sportif kazaklar da her zaman olduklarından daha da göz önünde. Klasik pantolon ve eteklerle rahatlıkla kombinlenebilen tasarımlarsayesinde stilde sürpriz değişiklikler yapmak çok kolay olacak.

Beymen Club erkekleri koyu tonlarla bu sezon daha klasik bir çizgiyle şehir hayatına karışacak. Kısa ve uzun kabanlar, klasik takımlarının vazgeçilmez tamamlayıcıları olacak. Dar kesim kazaklarla kış aylarında fit görünüm sunmak Beymen Club’la mümkün olacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>