>

MODA - STİL

Big Blue ateşi...

Aykırı tavrı ile hızlı bir çekim alanı yaratan Big Blue, kitlesine şimdi de ateşli bir kış sunuyor.
 
   
 
 
     
Big Blue’nun trikoları, genç bedenleri ısıtırken, duyguları da tutuşturuyor.

Sıra dışı tarzları ile düzene meydan okuyan gençlerin, kısa sürede yeni idolü haline gelen Big Blue, Türkiye’deki fanatiklerini bu kez yaktığı kış ateşinin etrafında topluyor. Big Blue’nun, Kış Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden çekici trikolar, sadece sardığı vücutların değil, gözlerini üzerinden alamayan herkesin ısısını yükseltiyor.

Türk tüketicisi ile kısa bir süre önce tanışan Avrupa’nın aykırı Türk markası Big Blue iddialı giyinmeyi seven gençlere sesleniyor. Big Blue, jean ve eşofman altlarıyla müthiş kombinler yaratan trikoları ile kış günlerini renklendiriyor. Polo, dik, V, yarım balıkçı gibi pek çok yaka alternatifi bulunan trikoların özellikle desenli ve kapüşonlu modelleri öne çıkıyor. Triko koleksiyonunda erkekler için önü ve sırtı baskılı , yarım fermuarlı hırkalar, bayanlara pembe , turkuaz gibi trendy renklerden oluşan süveterler, Big Blue’nun iç gıcıklayan jeanleri ile dayanılmaz bir bütünlük sağlıyor.


Big Blue mağazalarında trikoların fiyatları 39,5 ile 69,5 milyon lira arasında değişiyor. Tüm kredi kartlarına 100 milyon liraya kadar olan alışverişlerde 5 taksit, üzerine 6 taksit uygulanıyor.


Big Blue Beyoğlu Tel: 0212 243 10 72
Big Blue Metro City Tel: 0212 344 03 50
Big Blue Olivium Tel: 0212 664 01 08
Big Blue Beylikdüzü Migros Tel: 0212 853 63 60
Big Blue Bursa Carrefour Tel : 0224 451 97 15
www.bigblue.com.tr


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>