>

MODA - STİL

Black Sale’de Kârlı Çıkmak Elinizde

Yıl boyu heyecanla beklenen, indirimler ve sürpriz kampanyalarla gerçek bir alışveriş şenliğine dönüşen Black Sale haftasına sayılı günler kaldı.
 
   
 
 
     

Peki, bu özel haftada hangi ürünleri, nasıl kârlı alabilirsiniz? İşte, fırsatlar haftasına özel tüyolar.

Modanın e-ticaretin adresi Morhipo.com’un, özellikle Amerika ve Kanada’da her yıl kutlanan, sabah erken saatlerde başlayıp, gece geç saatlere kadar devam eden indirim festivali Black Friday’den ilham alarak başlattığı Black Sale haftası, bu yıl 26-29 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Peki tüm yıl beklediğiniz bu fırsatlar haftasını nasıl değerlendirebilirsiniz? Black Sale’den ne alınır? Nasıl kârlı olunur? Ürünler bitmeden nasıl yakalanır? Tüm bu soruların cevabını veriyoruz!

Öncelikle bu özel haftada planlı olursanız, istediğiniz her şeyi alabilirsiniz. Havaların soğumaya başladığı döneme denk gelen bu hafta, kış için gerekli tüm demirbaşları almanın tam zamanı. Mont, kaban, bot, çizme veya kayak ürünleri gibi kışın olmazsa olmaz parçalarını önceden incelemenizde fayda var. Şunu da unutmayın, sezonda daha pahalı olan ürünleri tercih etmeniz, indirimden daha çok faydalanmanızı sağlayacak.

Alışverişten kârlı çıkmanın yolları


Bu alışverişten kârlı çıkmak elinizde. Tükenen ürünlerinizi kontrol edip, eksiklerinizi listelemeyi unutmayın ve stratejik hareket edin. Örneğin; sürekli kullandığınız parfüm, gece-gündüz kremi, rimel, ruj gibi paketi açılmadığı sürece yıllarca saklanabilen kozmetik ürünlerini Black Sale’de depolayabilirsiniz. Önünüzdeki doğum günü, yılbaşı ya da özel günleri düşünürseniz oldukça kârlı olabilirsiniz. Bir hediye fiyatına birkaç hediye alabilir, sevdiklerinizin özel günlerinde onları mutlu edebilirsiniz. Kendinizi alışverişe kaptırıp ihtiyacınız olmayan şeyleri almak yerine, Black Sale’i lehinize çevirmelisiniz.

Ürünleri bitmeden nasıl yakalayacaksınız?


Hangi mağazadan ne istediğinize mutlaka bir gün önce karar verin. Black Sale alışverişiniz online olacaksa, gece 00:00’dan itibaren ürünleri sepetlerinize atmanızı tavsiye ederiz. Ancak sepetinizi sık sık yenilemeyi de unutmayın! Beğendiğiniz ve önceden denediğiniz ürünleri sepetinize ne kadar erken eklerseniz, stoklar bitmeden alabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>