>

MODA - STİL

Carrie, Miranda, Samantha ve Charlotte Hayranlarına Müjde...

“Sex and the City 2” T-shirtleri ve New York Modasından Esinlenen Yeni Yaz Koleksiyonu ONLY Mağazalarında…
 
   
 
 
     

Tüm dünyada ikincisi gösterime giren Sex and the City’nin 4 kadın kahramanı; Carrie, Miranda, Samantha ve Charlotte bu yaz eşsiz şıklıkları ile hepimizi etkileyecek.

ONLY, Sex and the City 2 fiminin gösterime girmesini kutlamak için sınırlı sayıda ürettiği göz alıcı Sex and the City baskılı özel tasarım t-shirt’leri tüm dünyada ve Türkiye’de eşzamanlı olarak satışa sundu. Yazlık gardırobunuzdaki şık bir jean’le rahatlıkla eşleştirebileceğiniz bu t-shirt’ler, 4 yakın arkadaşın şık ve eşsiz dünyasını yansıtıyor.ONLY’nin Sex and the City t-shirt’leri ve kışkırtıcı, eğlenceli ve öncü New York modasından esinlenen yeni yaz koleksiyonu tüm ONLY mağazalarında modanın nabzını tutan asi ve cool şehir kızlarını bekliyor.

BESTSELLER HAKKINDA

1975 yılında Danimarka’da kurulan Bestseller, bugün Avrupa, Asya, Kanada, Orta doğu ve Uzak doğu’daki 43 ülkede 41.000’den fazla çalışanı, 4200’den fazla mağazası ve 12.000’i aşan sayıda toptan alım yapan müşterisi ile dünyanın tekstil devlerinden biridir.

Bestseller, kadın, erkek, hamile, bebek ve gençlere hitap eden 10 farklı markayı bünyesinde bulundurmaktadır.


Bestseller, Türkiye’de Vero Moda, Jack&Jones, Pieces, ONLY ve name-it markalarının yer aldığı multibrands mağazalarla faaliyet göstermektedir. Bestseller bünyesindeki diğer markalar ise mama.licious, Object Collectors Item, Selected Femme/Homme, OUTFITTERS NATION ve VILA’dır.

Web. www.bestseller.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>