>

MODA - STİL

Colins fırtınası...

Colins’in 2005-2006 Sonbahar - Kış sezonu için hazırlamış olduğu ve 4 değişik temasında fırtınalar estirecek koleksiyonlarıyla jean tutkunları olağan üstü bir kış geçirecek.
 
   
 
 
     
Teknolojik çizgilere sahip High-tech temasında, polartech ürünleri ile sporu yaşam biçimi haline getirmiş, özellikle kar ve snowboard tutkunlarına sesleniyor.


Doğayı ve doğanın vazgeçilmez rahatlığını sevenleri de unutmayan Colins, Fragment serisi ile ormandaki yeşil ve toprak tonlarını, kuru yapraklar, geyik motifleri ve kar desenleri ile süslüyor.


Bu seride kışın soğuk günlerini sıcacık ve casual geçirmek isteyenleri, yünlü ve melanjlı örmeler, fitilli kadife ve gabardinler bekliyor. Jean’i, şıklığı, feminenliği ve gizemliliği ile tamamlamak isteyenler ise Mystery serisinden vazgeçemiyor.


Üniversiteli ve kolejli olan veya bu gençlik ruhunu ve hareketli yaşamı hiç kaybetmemiş olanlar ise bu kışın da vazgeçilmezleri arasında yerini alan sweatshirtler, spor trikolar, baklava desenler, çizgili ve ekoseli gömlekler, baskılı t-shirtler’le University koleksiyonunda buluşuyor.


Colins’in farklılık yarattığı yepyeni ve heyecan verici sonbahar – kış koleksiyonu, özel olan ve özel hissetmek isteyenleri Colins mağazalarında bekliyor.


www.colins.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>