>

MODA - STİL

Converse Re-Issue ile farklılığa adım atın.

Converse’in performans ayakkabı mirasını ve köklü tarihinin sorumluluğunu üzerine alan Re-Issue, rahatlığıyla, şıklığıyla göz kamaştırıyor.
 
   
 
 
     
Converse’in kendi arşivinden seçilerek çıkarılan Converse Re-issue ayakkabıları; basketbol, tenis ve koşu sporunun doğduğu ilk zamanlarda üretilmiş büyüklerinin mirasına sahip. Tabii bu mirasla da yetinilmemiş, günümüz teknolojisi ve kalitesiyle ortaya her zaman rahatlıkla giyilebilen, giyildiğinde bakışları üstünde toplayan farklı bir Converse çıkmış.


1976’da Amerika’da tüm atletik aktiviteler için kullanılabilen All Star Trainer modelinden esinlenilerek geliştirilen Converse Re-issue’lar sporcu için olmazsa olmazlara sahip ayakkabılar... Converse’in geçtiğimiz yüzyıl boyunca ürettiği modeller, markanın bu konudaki iddiasını ortaya koyan en büyük kanıtlar... Converse’i tercih edecek sporcular performaslarını artırarak sporun gelişimine yardımcı olacaklar. Tıpkı geçtiğimiz yüzyılda sporun her dalında olduğu gibi.

Klasik çizgilerini koruyan, yandaki tek büyük yıldızıyla nereli olduğunu ortaya koyan Converse Re-İssue modeli, hem bayanlar hem de erkekler için diğer Converse’lerde olduğu gibi özel bir beğeninin ürünü olmaya adaylar.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>