>

MODA - STİL

Cosmoturk'ü Tavsiye Edin Kazanın!

Cosmoturk okurları şimdi çok şanslı... Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin her hafta kitap kazanma şansı yakalayın. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Her hafta Cosmoturk'ü 5 arkadaşına tavsiye eden 50. 100. 150. 200. ve 250. okuyucumuza birbirinden güzel kitaplar armağan ediyoruz.


Bu haftanın armağanı:
CAN YAYINLARINDAN çıkan AHMET ALTAN'ın "Aldatmak" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "tavsiye et" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mailini yazın
3- Ve tamam tuşuna başın

Hepsi bu..

Kitap armağanı kazanan okurlarımız isimleri her hafta cuma günü sitemizde yayınlacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.


Yanlış gönderim ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Tavsiye edilen e-mailler hiç bir ticari amaç için kullanılmayacak olup, Cosmoturk serverlerında güvenlik ağıyla korunacaktır.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

Aldatmak
Ahmet Altan
Can Yayınları / Türk Yazarları Dizisi"Onunla bir kere daha buluşması, yaşadıklarını bir kaçamak olmaktan çıkaracak, kendisini bir labirent gibi içine alıp bu yaşananları bir daha kolay kolay dışına çıkılamayacak bir maceraya dönüştürecekti. Bunu hissediyordu. Kaçacaksa şimdi kaçmalıydı, daha sonra çok geç olacaktı. Böyle olacağını hissettiği, hatta bildiği halde kaçmak istemiyordu. Yaşadıklarının yarattığı heyecan ve zevk kadar, hatta belki de daha çok, bundan sonra neleri nasıl yaşayacağına dair içindeki merak, kaçmasına izin vermiyordu."
Bu kitabı okuduktan sonra hayatınıza ve ilişkinize bir kez daha bakacak, hepsinin size şimdi çok daha değişik göründüğünü şaşırarak fark edeceksiniz.
Aşk ve insanı pek az yazar onun gibi anlatabildi...
(Arka Kapak)


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>