>

MODA - STİL

DESA’dan NINETEENSEVENTYTWO Koleksiyonu ile Milano’ya Çıkarma

Milano Moda Haftası’nda bu yıl Türkiye’yi NINETEENSEVENTYTWO koleksiyonu temsil edecek.
 
   
 
 
     

DESA’nın yurt dışında satışa sunduğu NINETEENSEVENTYTWO koleksiyonu, bu yıl bir kez daha Milano Moda Haftası’ndaki yerini alıyor.

Geçen yıl modanın kalbinin attığı Milano’da büyük sükse yapan NINETEENSEVENTYTWO, bu yıl da aynı başarıyı tekrarlamaya hazırlanıyor.

Adı Channel, Prada, Pierre Hardy, Stella McCartney, Yves Saint Laurent gibi dünyanın en seçkin markalarıyla birlikte anılan NINETEENSEVENTYTWO, 2015 Milano Moda Haftası öncesinde İtalya basınında geniş yer buluyor.

NINETEENSEVENTYTWO son olarak, moda sektörünün önemli dergilerinden biri olan Marie Claire’in İtalya baskısında ‘Made in Turkey’ etiketiyle yer aldı. Milano Finanza Fashion dergisi de NINETEENSEVENTYTWO hakkında övgü dolu ifadelere yer verdi.NINETEENSEVENTYTWO dünya vitrininde…

NINETEENSEVENTYTWO’nun, İtalya ve Avrupa’nın önde gelen butiklerinde satışa sunulan çantaları, ünlü tasarımcı Yossi Cohen imzasını taşıyor. Çantalar, Vogue International Dijital Ekip Direktörü Suzy Menkes tarafından ‘arzu nesnesi’ olarak tanımlanıyor.

NINETEENSEVENTYTWO, geçen yıl Milano’da verdiği davette Moda Akademisi Başkanı Lupo Lanzara, ünlü İtalyan aktristler Claudia Gerini ve Valeria Solarino, 1988 yılından bu yana Vogue İtalya’nın Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen Franca Sozzani ve Suzy Menkes gibi moda duayenlerini, Fendi ailesinden önemli konukları ağırladı. Bu yıl ikinci kez Milano Moda Haftası takvimine giren tek Türk markası olan NINETEENSEVENTYTWO, 1 Mart Pazar günü, 1700’lü yılların görkemini günümüze taşıyan ve çok değerli etkinliklere ev sahipliği yapan Palazzo Serbelloni’de vereceği davette moda dünyasının önde gelen isimlerini buluşturacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>