>

MODA - STİL

Desa'nın yeni concept mağazası...

Desa, mağazacılıkta hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’de ilk ‘Desa Concept’ mağazasını İstanbul Nişantaşı’nda açan Desa, üçüncü ‘Desa Concept’ mağazasını Bursa'da açtı.
 
   
 
 
     
Türk deri sektörünün lideri Desa, mağazacılıkta hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’de ilk ‘Desa Concept’ mağazasını İstanbul’un gözbebeği Nişantaşı’nda açan Desa, markalaşma ve mağazacılık alanında gerçekleştirdiği önemli atılımlara bir yenisini daha ekleyerek, büyümesini destekler nitelikteki üçüncü ‘Desa Concept’ mağazasını Bursa’nın yeni yaşam merkezi ‘As Merkez’de açtı.

Deri ev tekstil, mobilya ve aksesuarlarını da kapsayan tüm deri ürünlerinin tek bir çatı altında tüketicilerle buluştuğu üçüncü ‘Desa Concept’ mağazasını, İstanbul’da Nişantaşı ve Maslak’tan sonra Bursa As Merkez’de açan Desa, Türkiye genelinde mağaza sayısını 32’ye çıkarmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.Desa Concept, deride kaliteyi ve çeşitliliği arayanlara; deri ev mobilyalarından ofis aksesuarına; deri suplalardan amerikan servislerine; gazeteliklerden şaraplıklara; deri perdeden minder, halı, gece lambası ve bardak altlıklarına; deri, kürk ve süet karışımı yastıklardan yatak örtülerine; deride trendleri belirleyen Desa koleksiyonundan; Desa’nın temsilciliğini yaptığı Samsonite valiz ve seyahat setlerine, Aerosoles ayakkabılara, Mia Firenze, Panelli, Marco Evani ve Lacoste çantalara kadar, çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.


Desa Yönetim Kurulu Başkanı Melih Çelet, Bursa As Merkez ‘Desa Concept’ mağazasının açılışında yaptığı konuşmada; deri sektörüne yön veren Desa’nın ihracatın yanı sıra iç pazarda daha da hızlı bir şekilde yatırım yapmaya devam edeceğinin altını çizerek sözlerine şöyle devam etti: “Desa, 1972’den bu yana Türk deri sektöründe kalite ve moda denince akla ilk gelen isim olmayı başarmıştır. Deride modaya yön veren bir marka olarak Desa, her zaman ‘ilk’lere imza atmıştır. Bursa As Merkez’de gerçekleştirdiğimiz yeni Desa Concept mağazamızın açılışıyla da, iç pazarda, ürünlerimizi daha çok tüketici ile buluşturma amacımız adına yeni bir adım daha atmış olduk. Desa olarak, çağdaş ve kaliteli tasarımlarımızla, artık Bursalı deri tutkunlarına da hizmet verecek olmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Deri modasına getirdiği farklı anlayışla büyük ve aranan bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Desa, ihracatın yanı sıra iç pazarda daha da hızlı bir şekilde yatırım yapmaya ve başarıdan başarıya koşmaya devam edecek.”Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>